Освіта на Кіпрі

Вирішили купити нерухомість на Кіпрі і плануєте переїзд?
У вас є неповнолітні діти, і ви не знаєте, де вони вчитимуться? Ця стаття вже корисна для вас.
Освіта тут ділиться на 2 категорії:
• державні загальноосвітні школи і коледжі;
• приватні школи і коледжі.


Отримання освіти в державних школах і коледжах абсолютно безкоштовне. Потрібно відзначити, що якщо ви іноземець, і при цьому отримали посвідку на проживання Кіпру, вам надається право навчати свою дитину в державній школі абсолютно безкоштовно.
У секторі приватних шкіл і коледжів навчання платне. Середня вартість річної оплати - 1 500 $ - 2 500 $ в залежності від віку учня і навчального закладу. Є приватні школи і коледжі з більш дорогим навчанням. Ви можете вибрати найбільш підходящий для себе варіант виходячи зі своїх переваг і фінансових можливостей.
Як в державних, так і в приватних навчальних закладах високий рівень викладання та якість освітнього процесу, яке цілий рік контролюється Міністерством освіти ТРПК.
Цікава програма в школах. У багатьох навчальних закладах вивчають 3-4 іноземні мови. Англійської мови приділяють величезну кількість часу - 2-4 уроки на день (не дивно, адже викладання в університетах Північного Кіпру ведеться англійською, як і більшість вступних іспитів).
Крім великої уваги іноземних мов, в школах викладають робототехніку, екологію і навіть верхову їзду, так що у вас не виникне проблем з вибором варіантів додаткової освіти та зайнятості дитини.
Багато шкіл працюють за системою Монтессорі, в якій важливе місце відведено сенсорному вихованню (розвитку органів почуттів) за допомогою дидактичних занять, коли процес навчання побудований у формі гри і спеціально організованого середовища. Ця методика, до слова, популярна на Кіпрі.
Підведемо підсумки:
• Можна вибрати між державними і приватними установами
• Високий рівень освіти
• Найбільш актуальні навчальні програми з високим рівнем викладання