Інвестпроект в Лімассолі

Продаж квартир в інвест-проекті в Лімассолі на перщій лініі моря.

Багатоповерховий елітний житловий і комерційний проект розташований на головній набережній Лімассола в самому центрі міста і займає ділянку довжиною 170 метрів. З території проекту відкривається панорамний безперешкодний вид на море.

Проект удостоєний міжнародної архітектурної нагороди в категорії висотний багатофункціональний комплекс міжнародного рівня.

Дизайн комплексу виконано британської архітектурною компанією Беной, яка має багаторічний великий досвід розробки висотних багатофункціональних комплексів.

Проект складається з двох будівель 20 і 26 поверхів відповідно. Всього в проекті 168 одиниць житлової нерухомості і 31 одиниці комерційної нерухомості, все з панорамним видом на море.

Всі об'єкти відрізняються чудовим панорамним видом на море, високими стелями, високоякісної обробкою, сучасним дизайном, великими верандами, системою «розумний дім».

В комерційній частині комплексу буде розташована вся інфраструктура, включаючи ресторани з авторською кухнею і брендові магазини.

Для мешканців комплексу передбачено 5 * консьєрж-сервіс, а також підземна парковка, два басейни, фітнес-центр, спа-салон, дитячий майданчик.

Тип нерухомості квартири (апартаменти)
ринок первинний
Термін завершення будівництва1 квартал 2019 року
До моря 500 м

ЦІНА -  2.020.000 €

Характеристики

Тип нерухомості: Апартаменти

Спальні: 3

Відстань до моря: 30 м

Ванні: 2

Крита площа: 150 м²

Басейн: Загальний

Меблі: Частково

Відстань до супермаркету: 5 хв.