Купівля нерухомості в Грузії іноземними громадянам

Купівля нерухомості в Грузії іноземними громадянами.

Кожна людина, незалежно від громадянства, має право на придбання нерухомості в Грузії. У тому числі й громадяни України можуть купити в цій країні житловий або комерційний об’єкт, із первинного (новобудови) або вторинного ринку.

В цілому, процедура придбання нерухомості Грузії іноземцями аналогічна загальним правилам придбання, але є і деякі особливості. А саме:

- договір купівлі-продажу складається двома мовами – грузинською як державною та рідною мовою покупця (українська, російська тощо). Обидва переклади мають однакову юридичну силу і підписуються всіма сторонами угоди. Ідентичність тексту на різних мовах додатково засвідчується підписом перекладача;

- для укладання угоди іноземцю можна скористатися закордонним паспортом;

- іноземному громадянину не потрібно підтверджувати джерело свого доходу (суми, яку він збирається витратити на покупку житла). Крім того, він може скористатися розстроченням платежів нарівні з громадянами Грузії;

- іноземець має можливість купити об’єкт нерухомості без власної присутності в країні. Для цього необхідно скласти та нотаріально посвідчити генеральну довіреність на будь-яку особу, яка згодом зможе самостійно проходити всі етапи процедури придбання і реєстрації права власності.

Реалізувати всі ці можливості вам допоможе компанія CTM-Group! Ми пропонуємо широкий вибір нерухомості в Грузії, відповідаємо на всі питання покупців, організуємо ознайомчі тури та надаємо повний супровід клієнта в процесі укладання угоди щодо закордонної нерухомості.