Вигідні інвестиції в Батумі

Вигідні інвестиції в Батумі.

Зручне розташування Horizont-2, в тихому дворику, на другій лінії в 120 метрах від моря в Батумі, дасть Вам можливість вже через 60 секунд виявитися на пляжі.

Поверхів в будинку - 24

Конструкція будинку - монолітний залізобетонний каркас, сейсмостійкості (до 8 балів)

Стіни з пемзоблока, з підвищеним вмістом пемзи для кращого збереження тепла всередині в прохолодний період і збереження прохолоди в спеку.

Ваша квартира починається з входу в будинок,де вона розташована.

Елегантне лобі з консьєржем і ресепшені, затишній зоною очікування і бібліотекою подарують Вам абсолютно нове відчуття рівня життя і справлять враження на Ваших гостей.

Завдяки ресепшен, будинок буде функціонувати за принципом апарт-готель (під час Вашої відсутності можлива здача Вашої квартири в оренду).

Вся інфраструктура в 3-х хвилинах ходьби: У 350 метрах аквапарк, В 100 метрах парк Новий бульвар, в 100 метрах боулінг, 3D кінотеатр, гіпермаркет, торговоразвлекательний цетр, казино. У 300-х метрах перукарня, аптека, фітнесзал.

На території комплексу передбачена закрита територія, відеоспостереження, дитячий майданчик, велопаркінг, паркінг для сігвеях, мандариновий сад.

У самому будинку Horizont-2 на першому поверсі будуть знаходиться магазини і внутрішній паркінг (цокольний поверх).

Площі квартир від 30 м.кв до 78 м.кв

Міжквартирні стіни з пензоблока підвищеної товщини -20 см (замість 10-15 см. Загальноприйнятих), що забезпечить високу звукоізоляцію, тишу і затишок для Вашої родини.

Висота стель 2,9 в чистоті (стяжка-стеля).

Вхідні двері в квартиру - металеві з ламінацією під дерево, з поліпшеними звуко- і теплоізоляційними показниками.

Ціна за м.кв - від $ 650 за квадратний метр

Безвідсоткова розстрочка 24 місяці. Перший внесок 30%. Решта рівними платежами.

Або кредит від TBC банку на 36 місяців під 11% річних, кредит затверджується на місці або по скайпу (якщо покупець звертається з-за кордону).

Для оформлення кредиту або розстрочки потрібен лише закордонний паспорт.