Квартира студія в Роял Сан Еліт у Фамагусті

Kp-noyn2-487

Опис

Критий басейн
кiнотеатр
кімната для дітей
открытый бассейн с водными горками
ресторан
сауна
територія, що охороняється
тренажерний зал
хамам

Продається квартира студія в резиденції «Роял Сан Еліт» у Фамагусті на Північному Кіпрі

Резиденція «Роял Сан-Еліт» розташована на 90 акрах землі і мае 1122 об'єктів нерухомості в 10-ти різних блоках на територіях. Резиденція пропонує все необхідне: море розвах, комфортна інфраструктура, внутрішньокомплексна охорона і багато інших зручностей для дорослих та  дітей.

Завдяки унікальному розміщенню, ви будете жити в затишній місцевости в стороні від міської суєти, при цьому знайдете поблизу зі всією міською інфраструктурою та історичними памятками. До центра міста Фамагуста та морського узбережжя "Лонг Біч" всього кілька хвилин езди. Комплекс розміщується с гарной зеленой інстоляціею  та плавательними бассейнами та парками для дітей.

Роял Лайф пропонує вам ідеальну можливість інвестувати в майбутнє та надає широкий вибор комерційних альтернатив для Вашого бізнесу, а саме: під одиним дахом та обладнанний надійною системой безпеки: продуктовий супермаркет, кафе, ресторан, банк, аптека, сауна, а також інші інші можливості для Вашої соціальної активності.

Jade Blocks - один з десяти типа нерухомості, пропонованих для покупок в Royal Sun Elite Residence

Jade Blocks - Блоки, повністю збудовані з квартири-студії з загальною площею 42м2. На верхніх поверхах розташовані пентхауси з відкритими террасами. Ідеальний варіант для комфортного проживання та відпочинку.

Клієнти, що бажають придбати квартири або комерційне приміщення в комплексах Royal Sun Elite Residence, можуть зарезервувати будь-який об'єкт що подобаеться, відправити на банківський рахунок компанії, депозит у розмірі 1,200 Євро. Після зарахування депозита об'єкт буде тимчасово снятий з продажі і не буде наданий на розгляд для інших потенційних покупців. Договір куплі-продажу повинен бути підписаний протягом 1 місяця після зарахування депозиту.

Інвестиції у нерухомість Півгічного Кіпра, це можливість накопичення прибутку - це одна з причин придбання нерухомості, особливо закордонноі. Іностранні покупці відкрили для себе Північний Кіпр і декількох років тут спостерігається зростаючий попит на нерухомість.

Пропозиція на продаж квартири студії - 42 м.кв.

Ціна від: 40.350 Євро

Ігор Пирiг
Телефон:
+38 099 562 43 21 Viber, WhatsApp
Скайп:
ctm-group
Оставьте заявку
и получите полную информацию о данном объекте и прайс-лист, этапов процедуры приобретения и др.

Для замовлення об'єкта, заповніть форму внизу

Схожі об'єкти

Фамагуста ( ТРПК )
41 230
39.00 м
1
1
Фамагуста ( ТРПК )
40 350
42.00 м
1
1

Акції

Нет объектов

Залишити заявку

Заповніть форму, щоб отримати детальну інформацію

А також, хочу отримати