Квартира у центрі Фамагусти із розстрочкою

Kp-v23-439

Опис

кімната для дітей
сауна
територія, що охороняється
тренажерний зал
хамам

Продаж квартири 2+1 в центрі Фамагусти на Північному Кіпрі

Місто Фамагуста є одним з великих міст Турецької республіки Північного Кіпру. Його стародавня історія та сучасний вигляд комфортабельного міста, що стрімко розвивається, приваблює з року у рік все більшу кількість туристів, студентів та інвесторів. Східний Середземноморський Університет, який розташований у Фамагусті, навчає десятки тисяч студентів з багатьох країн світу. В навчальний процес залучається багато викладачів  різних мирових університетів. Студенти й викладачі разом з академічним та обслуговуючим персоналом університету забезпечують стабільний попит на значну кількість житлової нерухомості міста. Багато осіб, що приїздять у Фамагусту, вважають за доцільне житло  купувати або орендувати.

Близькість Фамагусти  до кордону з Південним Кіпром, де створені сприятливі умови для ведення бізнесу у різних сферах діяльності, а вартість житлової нерухомості, яка є аналогічною з нерухомістю Фамагусти, у багато разів вища, залучає інвестиції у таку нерухомість Північного Кіпру з метою комфортного, але більш дешевого проживання.

Крім того, варто враховувати гарну екологію та безпосередню близькість до Середземноморського узбережжя, обираючи цій регіон й для Вашого відпочинку або проживання.

Нові сучасні житлові комплекси, кожен з яких представляє архітектурний шедевр, у Фамагусті зводить велика будівельна компанія Довеч (Döveç).  Зауважимо, що будівельна  компанія спільно з власною управляючою компанією гарантують 6-8 % щорічного прибутку від вартості придбаної нерухомості при здаванні її в оренду.

Пропонуємо до уваги готовий до введення у експлуатацію (січень - лютий 2019 року) елегантний житловий комплекс Corner Park.  Він вигідно виділяється й своїм виглядом, й якст. Будівельних робіт від будівель, що знаходяться поряд. Комплекс розташований у центрі міста поряд з торгівельним центром,  спортивним комплексом та  транспортною магістраллю, по якій проходить маршрут університетського автобусу. Центральна вулиця Фамагусти з численими кафе, ресторанами, магазинами, банками розташовані у кварталі від Corner Parkу. Неподалік розташований госпіталь та торгівельно-розважальний центр «Молл».

Проект Corner Park  має нульовий поверх з об'єктами комерційної нерухомості, 6 поверхів з різноманітними квартирами, 7 - 8 поверхи займають пентхауси.  Всі апартаменти, які залишились у наявності -  2+1 (від 93 до 106 м2). Вони мають тераси або  балкони, характерне панорамне скління, декілька санвузлів. 

 Основні характеристики апартаментів:

 1. • Вбудовані шафи у кожній спальні (ARREDO)
 2. • Вітальня або коридор з вбудованим гардеробом
 3. • Кухоні шафи (ARREDO)
 4. • Вікна ПВХ с подвійним склінням
 5. • Детектор диму у кухні
 6. • Відео-домофон
 7. • Центральна супутникова система й інтернет

Основні характеристики комплексу:

 1. • Пожежна сигналізація
 2. • Ресепшн
 3. • Ліфти
 4. • Парковка

Ціна від 77 800  до 81 100 Евро

Ігор Пирiг
Телефон:
+38 099 562 43 21 Viber, WhatsApp
Скайп:
ctm-group
Оставьте заявку
и получите полную информацию о данном объекте и прайс-лист, этапов процедуры приобретения и др.

Для замовлення об'єкта, заповніть форму внизу

Схожі об'єкти

Фамагуста ( ТРПК )
67 000
80.00 м
2
2
Фамагуста ( ТРПК )
80 500
80.00 м
2
2
Ені Богазічі (ТРПК)
70 622
60.00 м
1
1
Фамагуста ( ТРПК )
67 363
75.65 м
1
1
Фамагуста ( ТРПК )
73 882
93.00 м
2
2

Акції

Нет объектов

Залишити заявку

Заповніть форму, щоб отримати детальну інформацію

А також, хочу отримати