Дім в Новом Бугово

UKR-villa4-420

Опис

Дитячий майданчик
гараж
сауна
територія, що охороняється
тренажерний зал

Продаж нового будинку в Чорноморську

Завершений на 75 % дім у селищі Нове Бугово (Овідіопольський р-н, Одеська область).Фактично, це курортне селище, яке розташовано на межі міста Чорноморська (стара назва - Іллічівськ). Близькість морського узбережжя, відсутність промислових об’єктів, прекрасний клімат та чисте повітря, багато зелених насаджень, віддаленість  шумних магістралей, а також наявність всіх міських комунікацій – вагомі «плюси» при виборі саме цього району для комфортного проживання або відпочинку. Крім того, цей район користується популярністю у числених відпочивальників, які приїздять на узбережжя Чорного моря зі всієї України,Біларусі,Молдови.

Стилизована 2-о поверхова будівля (200 м2) побудована на ділянці у  10 соток має по 3 житлові приміщення на кожному поверсі, гараж та інші приміщення, призначення яких  має бути вибране власниками новобудови. Фото будівлі дасть більш повне уявлення даного об’єкту.

Важливо, що виконані всі будівельні оздоблювальні работи, проведені всі комунікації, а решту можна зробити на власний россуд, смак та бюджет.

На земельній ділянці висаджені фруктові дерева, виноградні лози, достатньо місця й для городу, барбекю, місць відпочинку та т.і.

Придбаваючи дану нерухомість у Чорноморську,Ви гарантовано отримуєте прекрасне місце для проживання, відпочинку або здавання її в оренду.

Рік будівництва – 2017

Площ  будівлі – 200 м2

Площа ділянки – 10 соток

Вартість – 120 000 USD

Ігор Пирiг
Телефон:
+38 099 562 43 21 Viber, WhatsApp
Скайп:
ctm-group
Оставьте заявку
и получите полную информацию о данном объекте и прайс-лист, этапов процедуры приобретения и др.

Для замовлення об'єкта, заповніть форму внизу

Схожі об'єкти

Чорноморськ
120 000 $
200.00 м
4
3

Акції

Нет объектов

Залишити заявку

Заповніть форму, щоб отримати детальну інформацію

А також, хочу отримати