КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ В ЧОРНОМОРСЬКУ

Пропонуємо в продаж діючий Торгово Виставковий Центр в місті Чорноморську.Будівля комерційно...
Площа від 2600 М
Спальні 0
Ванні
Готель розташовується в курортному місті Чорноморську (Іллічівськ). Готель "Ніка" побудована з еколо...
Площа від 950 М
Спальні 14
Ванні 6

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ В ЧОРНОМОРСЬКУ

Комерційна нерухомість в Чорноморську.Продаж офісов,магазинів,складських приміщень в Чорноморську 

Комерційною нерухомістю вважаються ті об’єкти, які використовуються у веденні бізнесу. Це можуть бути різні складські та офісні приміщення, торгові площі чи магазини.

«Правильна» комерційна нерухомість повинна відповідати декільком вимогам:

- зручно розташовуватися – так, щоб приміщення можна легко знайти і до нього було просто дістатися. Особливо це важливо, якщо передбачається робота з клієнтами. Ще один варіант – розташування нового об’єкта поруч з уже наявними (декілька складів, склад поруч з магазином) або, навпаки, розширення мережі за рахунок віддаленості об’єктів один від одного;

- мати достатню площу для ведення діяльності. Наприклад, щоб зручно розмістити всі товари, а співробітникам і покупцям не доводилося товпитися в приміщенні;

- оснащуватися необхідними комунікаціями або мати можливість їх підведення: електроенергія, водопостачання, опалення, Інтернет тощо. Особливо це важливо, коли передбачається постійне розміщення співробітників в будівлі або зберігання предметів, що вимагають спеціальних умов.

У каталозі компанії CTM-Group представлена саме така, ​​різноманітна комерційна нерухомість в Чорноморську, Одесі та інших населених пунктах України, доступна для покупки або оренди. Звертайтеся до нашого менеджера – він відповість на всі питання та допоможе підібрати найкращий комерційний обёєкт, виходячи з ваших цілей, побажань і бюджету.