Нерухомість в Нікосії | Комерційна нерухомість Кіпру

Нерухомість в Нікосії. Продаж комерційноі нерухомісті в Нікоссіі на Кіпрі

Столиця Кіпру - Нікосія, розташована в центральній частині острова і не имееет виходу до моря. Її населення - близько 165 тис. Чоловік.

Історія Нікосії починається в 3 столітті до н. е. Вона була побудована на руїнах стародавнього міста-держави Ледра. Сьогоднішня Нікосія - місто з першокласними готелями, музеями і картинними галереями, муніципальним театром і чудовими парками та відмінною комерційною нерухомістю в Нікосіі. Він зарекомендував себе як ідеальне місце для проведення конференцій.

Основні визначні пам'ятки знаходяться на території всередині венеціанських стін. Химерна архітектура міста несе на собі відбиток франкського, венеціанського і турецького впливу. Вузькі вулички, вимощені бруківкою, часто відкриті тільки для пішоходів. Неподалік від головної площі міста знаходиться старовинний відреставрований квартал Лайки Ітон. Він передає атмосферу початку 20 століття. Його будинки, численні кафе і магазини, привертають безліч туристів. Як і в будь-якій столиці, в Нікосії розташовані найважливіші музеї Кіпру. Вони знайомлять відвідувачів з історією острова, народним мистецтвом, іконописом Візантії, починаючи з 9 століття, європейської релігійно-міфологічної живописом. Не можна не відвідати Археологічний музей, в якому зберігаються експонати з періоду неоліту і до кінця ери римського панування. Найважливішим архітектурним пам'ятників є будинок Хаджігеоргакиса Корнессіоса, заможного драгомана (посередника між турецькою владою Кіпру і грецькою громадою). Усередині збереглася обстановка, що поєднує турецька і візантійський стилі - колони і мармурові фонтани, сад, чудові килими.

Церкви Нікосії вражають своїми чудовими іконостасами. Головні церкви - Собор Святого Іоанна, англіканський Собор Святого Павла, церква Фанаромені, церква Хрізалініотісса, церква Тріпіоті.

У муніципальному театрі Нікосії протягом всього року проходить широка програма вистав і концертів.