Нерухомість Пафосу | Вілли на Кіпрі від забудовника

Продаж нерухомості - будинків, вілл,квартир в районі Корал-Бей

Корал Бей (перекладається як «Коралова затока») – це найкращий пляж у Пафосі, який, правда, знаходиться за містом десь в 12-ти кілометрах від нього. Від переважної частини пляжів в регіоні його відрізняє те, що він повністю піщаний та займає узбережжі невеликої бухти.

У курортний сезон на пляжі досить багатолюдно. І хоча прибережну смугу неможна назвати вузької, місця на ній може не вистачити всім бажаючим відвідати Корал Бей. Сам пляж добре облаштований – для відпочиваючих обладнані кабінки для переодягання, душі, спортивні майданчики, санітарні зони, працюють кафе, кабінети масажу, пункти по прокату інвентарю. На Корал Бей можна орендувати катер або оглянути невеликі печери на околицях пляжу.

В районі Корал Бей також розташована краща нерухомість Пафосу – сучасна та комфортабельна. Нерухомість тут представлена в абсолютно різних цінових сегментах: від недорогих квартир економ-класу до розкішних апартаментів і вілл з видом на море. Для людей, які бажають купити житло з метою приїжджати сюди в літній період, агентства нерухомості найчастіше пропонують квартири-студії в першій або другій берегової лінії. Дізнатися більше про неї ви можете у менеджера Агенції нерухомості CTM-Group.