Нерухомість в Пафосі | Продаж нерухомісті на Кіпрі

Нерухомість в Пафосі. Купити житло в Пафосі.

Місто Пафос розташоване в південно-західній частині Кіпру на узбережжі Середземного моря і є одним з історичних центрів. За легендою, саме Пафос вважається батьківщиною богині Афродіти, тут знаходяться давньогрецькі катакомби, так звані царські гробниці, візантійська фортеця, театр Одеон та багато інших визначних пам’яток, занесених до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У Пафосі приємний клімат, піщані та скелясті пляжі, достатня для комфортного життя і відпочинку інфраструктура. Разом з тим, місто дуже тихе і затишне, воно віддаляє від повсякденної суєти та дозволяє розслабиться.

Пафос вважається елітним курортом. Тут можна знайти найсучаснішу нерухомість на Кіпрі – комфортабельні квартири, висококласні житлові комплекси, шикарні вілли. У місті знайдеться житло навіть на найвимогливіший смак.

Дізнатися, яка нерухомість в Пафосі продається або здається в оренду. Нерухомість тут представлена в абсолютно різних цінових сегментах: від недорогих квартир економ-класу до розкішних апартаментів і вілл з видом на море. Для людей, які бажають купити житло з метою приїжджати сюди в літній період, агентства нерухомості найчастіше пропонують квартири-студії в першій або другій берегової лінії. Апартаменти в центрі міста найкраще купувати людям, що приїжджають на острів у справах. На додаткові питання, що стосуються кіпрської нерухомості, відповість менеджер CTM-Group.

Продаж елітних квартир в Пафосі на Кіпрі.У нашій пропозиції зручна сучасна односпальне квартира,проп...
Площа від 75 М
Спальні 1
Ванні 1
Kamares Village - один з найбільш ексклюзивних проектів Кіпру, який займає почесне місце серед кращи...
Площа від 140 М
Спальні 2
Ванні 2
Продаж чарівной вілли на Кіпрі в в районі Пафосу. Проект Coral Bay Villas знаходиться в декількох х...
Площа від 216 М
Спальні 4
Ванні 2
Продаж квартири в Пафосі в комплексі Aphrodite Gardens.На Середземноморському узбережжі в престижном...
Площа від 105 М
Спальні 2
Ванні 2