Нерухомість Полісу | Продаж вілл в Полісі на Кіпрі

Нерухомість Полісу від забудовників Кіпру. Продаж вілл в Полісі

Поліс є невеликим курортним містечком у північно-західній частині Кіпру. Атмосфера тут просто сприяє відпочинку: піщано-галькові пляжі нагороджені Блакитним прапором, в пішій доступності знаходяться соснові ліси, а саме місто трохи віддалено від «головних» курортів.

В Полісі не так багато пам’яток: недалеко від нього розташувався національний парк Акамос, зруйнований грузинський монастир XII століття і купальня Афродіти. Зате на набережній є затишні таверни, в яких готують свіжу рибу та подають інші смачні страви, а також облаштовані сквери.

Місто підходить для усамітненого розслабленого відпочинку, а нерухомість у Полісі гідна уваги не менше, ніж в інших містах. Вона відповідає європейським стандартам і сучасним уявленням про комфорт.

➤ В каталозі агенціі нерухомості CTM-Group ви знайдете нерухомість Полісу з детальним описом, фотографіями та цінами. Нерухомість тут представлена в абсолютно різних цінових сегментах: від недорогих квартир економ-класу до розкішних апартаментів і вілл з видом на море. Для людей, які бажають купити житло з метою приїжджати сюди в літній період, агентства нерухомості найчастіше пропонують квартири-студії в першій або другій берегової лінії. За детальною інформацією звертайтеся до нашого менеджера.

Нерухомість в Пафосі на березі моря. Відмінна вілла на узбережжі в Лачі. В невеличкому прибережному...
Площа від 216 М
Спальні 3
Ванні 4