Новобуд в Чорноморську | Квартири в Чорноморську

Продається двокімнатна квартира по вул. Паркова 48 в Чорноморську, на першій лінія моря. Краща проп...
Площа від 83.7 М
Спальні 2
Ванні 1
104 500 $
105000 $
Детальніше
Продаж трьохкімнатних квартир в житловому комплексі SunRise City в місті Чорноморську. Житловий комп...
Площа від 88.91 М
Спальні 3
Ванні 1
Продаж квартири в новобудові в Чорноморську | ЖК SunRise City. Відкрито продаж квартир від будівель...
Площа від 30.01 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Продаж однокімнатної квартири в Чорноморську (Іллічівськ) У продажу однокімнатна квартира в елітном...
Площа від 70 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Продаж двокімнатної квартири в Чорноморську (Іллічівськ) Продається 2-х кімнатна квартира на 4-му п...
Площа від 112 М
Спальні 0
Ванні 1

Квартири в Чорноморську

Купити квартиру в Чорноморську (Іллічівськ). Продаж житла в Чорноморську на вторинному ринку.

➤ Інвестиції в нерухомість, на сьогоднішній день, є одним з найнадійніших способів вкладення капіталу. Найбільш вигідними є пропозиції в будинках, які знаходяться на етапі будівництва, тому що ціна квадратного метра зростає в міру наближення терміну здачі будинку.

На відміну від інших видів інвестицій нерухомість ніколи не знеціниться. При цьому якихось спеціальних знань від інвестора не потрібно. Отримувати дохід можна набагато більше ніж, наприклад, при банківський вкладах.

Купують квартиру в новобудові з трьома різними цілями. Для себе або сім'ї, щоб в подальшому жити в цій квартирі. Для інвестування, купити на стадії котловану за мінімальною ціною, а ближче до здачі продати за вищою ціною. І для здачі в оренду.

➤ Чому потрібно інвестувати в нерухомість Чорноморська?

Чорноморськ - активно розвивається як курорт України. Саме сюди в літні місяці відправляється більшість українців. Нерухомість Чорноморська може приносити гарний дохід. Найпростіший спосіб отримувати стабільний дохід - це здавати нерухомість в оренду.

Чорноморськ популярний туристичний напрям і здача в оренду житла в літні місяці може давати великий прибуток. Надалі, роблячи ремонт і проводячи інші роботи по поліпшенню стану, можна підвищити ліквідність. Зараз на ринку оренди нерухомості в Чорноморську великий попит на комфортабельні квартири з хорошим дизайном і ремонтом.

⭐ Агенція нерухомості CTM-Group має в своїй велику базу квартир в недавно побудованих будинках, безліч пропозиції для наших покупців нерухомості.

Така послуга як продаж квартир в Чорноморську вже давно набула популярності серед жителів України. Рано чи пізно кожен замислюється про зміну житла і тому намагається заздалегідь підібрати собі привабливий варіант.

Кращий спосіб інвестиції в нерухомість - це покупка квартири в Чорноморську. Тим більше, що тут є з чого вибирати. Забудова міста велася планомірно,з одночасним розвитком інфраструктури. Будинки і комунікації підтримуються в хорошому стані. На щастя, пропозицій в місті величезна кількість і не проблема підшукати собі житло за площею чи кількістю кімнат.

✓ За допомогою Агенціі нерухомості CTM-Group можна купити квартиру на вторинному ринку або новобудови від забудовника в Чорноморську, вибрати відповідний за місцем розташування і планування варіант, зробити дійсно вигідне придбання.

Актуальний перелік пропозицій ви знайдете в каталозі компанії. На всі додаткові питання відповість наш менеджер.

➤ Пропонуємо вам інвестувати в нерухомість Чорноморська. З нами ви можете зв'язатися будь-яким зручними способами - через форму на сайті, по телефону або електронній пошті.