Нерухомість в Гечеку | Купити віллу в Гечеку

Нерухомість в Гечеку. Продаж вілл в Гечеку (Göcek). Ціни на нерухомість в Геджику.

➤ Продаж нерухомосту в Гечек (Фетхіє) від забудовників від агенціі нерухомості CTM-Group за найкращими цінами: апартаменти ✓ вілли в Гечеку (Фетхіє). В даному розділі каталогу представлена ​​житлова нерухомість в Гечеку, яку можна купити в цьому регіоні.

Гечек (Göcek) - невелике містечко в районі Фетхіє в провінції Мугла, Туреччина. В радіусі 10-50 км розташовано чимало красивих пляжів і місць, таких як Дальян, Саригерме, Олюденіз, ущелина Сакликент, Долина Метеликів, острів Св.Миколая, розташований всього в 10 км від аеропорту Даламан і в 30 км від Фетхіє

Гечек - це процвітаючий курорт, обладнаний декількома чудовими яхтовими маринами. Краса Гечека і його околиць привертає сюди яхтсменів і просто мандрівників з усього світу помилуватися чарівною красою всіляких бухт. Тут знаходяться цілих 4 марини, а кількість яхт не піддається підрахунку. 

✓ Комфортабельні вілли в Гечеку, побудовані з дотриманням європейських стандартів задовольнять побажання найвибагливішого покупця. Тим більше що у вас є можливість самостійно визначити критерії для пошуку нерухомості в нашому каталозі - площа будинку, число кімнат і переважну вартість.

☆ Ми допоможемо вибрати і купити апартаменти в Гечеку за приємною ціною, знайти варіант, який в повній мірі відповідатиме усім Вашим побажанням. Надамо комплексний супровід при укладенні договору купівлі-продажу, оформленні права власності та надамо різні післяпродажні послуги. Дізнатися детальну інформацію про вподобану квартирі можна на сторінці об'єкта, а уточнити деталі того, як купити нерухомість в Гечеку (Фетхіє), допоможе наш менеджер. З ним ви можете зв'язатися будь-яким зручним способом - через форму на сайті, по телефону +380995624321 або електронною поштою. Працюємо виключно з перевіреними забудовниками. Виберіть свою квартиру, будинок в Гечеку прямо зараз.

✓ Пропонуємо придбати житло в Геджеку від забудовника за привабливою ціною і підібрати собі нерухомість і будь-який вид житла в Гечеку - Фетхіє, Туреччина.

➤ Нерухомість в Гечеку - це відмінне вкладення Ваших заощаджень.

Продаж вілли 4+1 в Гечеку (Фетхіє) від забудовника. Пропонуємо до продажу ексклюзивну окремо стоїть ...
Площа від 202 М
Спальні 4
Ванні 4
Єлітна вілла 4+1 в Гёчеку в комплексі від забудовника в Туреччини на стадії будівництва. Комфортабе...
Площа від 230 М
Спальні 4
Ванні 1
Вілла 4+1 в Гечеку (Фетхіє) від забудовника. Відмінний варіант нерухомості в Гечеку (Туреччина) в ку...
Площа від 200 М
Спальні 4
Ванні 1