Апартаменти у Туреччині | Нерухомість в Окурджалар

Нерухомість у Окурджалар. Купити квартиру в Окурджаларі. Апартаменти в Окурджалар.

Окурджалар (Okurcalar) - це невелике курортне селище, яке знаходиться на відрізку узбережжя між Аланією та Сіде. Основною його інфраструктурою є готелі, сучасні та комфортабельні, житлові комплекси та вілли. Район перетворився на курорт відносно недавно і тільки набирає популярності, тому ціни тут досить помірні, при цьому якість сервісу на висоті.

Сучасна нерухомість в Окурджалар є однією з пропозицій нашої компанії. У каталозі із зручною пошуковою системою за параметрами нерухомості містяться квартири, вілли. Ви знайдете актуальні на сьогоднішній день об'єкти із зазначенням ціни та детальним описом.

Останнім часом Окурджалар стає все більш затребуваним серед іноземних інвесторів, що розглядають нерухомість Аланії та її районів як вигідне вкладення капіталу, що приносить стабільний дохід від здачі квартири в оренду або ж її перепродажу. Оскільки район почав активно розвиватися порівняно недавно, тут практично немає старого житлового фонду, а забудовники з кожним роком вкладають дедалі більше коштів на будівництво багатоквартирних будинків із власною інфраструктурою.

☆ Агенція нерухомості CTM-Group рекомендує звернути увагу на Окурджалар, якщо вас цікавить недорога нерухомість у Туреччині ✓ сучасні житлові комплекси ✓ вілли ✓ апартаменти ✓ інвестиційні об'єкти.

З актуальними пропозиціями про продаж нерухомості ви можете ознайомитися самостійно в нашому каталозі або задати всі запитання менеджеру компанії.

✓ Пропонуємо придбати апартаменти в Окурджаларі від забудовника за привабливою ціною.

Нерухомість в Окурджалар - це чудове вкладення Ваших заощаджень.

Новий проект від забудовника Nirvana Sea Side Residence у районі Окурджалар (Аланія) поруч із морем
Площа від 48 М
Спальні 1
Ванні 1
Проект класу люкс Del Mare Collection Residence в Окурджалар (Аланія) поруч з морем та лісом
Площа від 96 М
Спальні 1
Ванні 1