Квартири в Чорноморську | Продаж будинків в Чорноморську

Квартири в Чорноморську. Продаж будинків в Чорноморську. Купити земельну ділянку біля моря. 

➤ В цьому розділі каталогу ви можете переглянути нерухомість Чорноморська та вибрати підходящі для себе варіанти. ⭐ Агенція нерухомості CTM-Group зібрало пропозиції від провідних забудовників та може запропонувати своїм клієнтам.  

✓ У базі нерухомості представлено новобудови Чорноморська і вторинна нерухомість ✓ апартаменти ✓ пентхауси в новобудовах і на вторинному ринку ✓ окремо стоять заміські будинки ✓ елітне житло і нерухомість економ класу - все це ви знайдете у нас в каталозі. Нерухомість в Чорноморську від забудовника або вторинне житло (вторинний ринок) - завжди привабливий і вигідний варіант для тих, хто хоче вкласти гроші в надійні інвестиції, які вже після продажу можуть приносити дивіденди. Тут дуже користуються попитом такі послуги, як зняти житло, тобто оренда квартир.

➤ Спеціально для вас тут відібрані кращі варіанти сучасних будинків і житлових комплексів в Чорноморську. Ми працюємо як на вторинному, так і на первинному ринку нерухомості, а тому в каталозі представлені і новобудови, і об'єкти, що продаються нинішніми господарями.

✓ Скористайтеся зручною системою пошуку, щоб підібрати кращі варіанти, або звертайтеся за консультацією до нашого менеджера. Він відповість на всі питання, складе список доступних до покупки об'єктів, виходячи з ваших побажань по типу нерухомості, її місця розташування, вартості та іншими параметрами. Ми також проводимо огляд об'єктів на місці і супроводжуємо процес оформлення документів.

➤ Каталог нерухомості  ⭐ квартири ✓  будинки ✓ земельні ділянки ✓ комерційні об’єкти, агенціі нерухомості CTM-Group постійно доповнюється, тому ми обов’язково знайдемо саме те, що вам потрібно!

Продається двокімнатна квартира по вул. Паркова 48 в Чорноморську, на першій лінія моря. Краща проп...
Площа від 83.7 М
Спальні 2
Ванні 1
104 500 $
105000 $
Детальніше
Продаж будинку біля моря в Чорноморську, в Кароліно-Бугазі.Пропонування для продажу нового будинку в...
Площа від 185 М
Спальні 3
Ванні 3
Продаж нерухомості в Чорноморську (Іллічівськ) У продажу будинок в м. Чорноморську (Іллічівськ) на ...
Площа від 160 М
Спальні 4
Ванні 2
Продано
Продаж однокімнатної квартири в Чорноморську (Іллічівськ) У продажу однокімнатна квартира в елітном...
Площа від 70 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Продаж двокімнатної квартири в Чорноморську (Іллічівськ) Продається 2-х кімнатна квартира на 4-му п...
Площа від 112 М
Спальні 0
Ванні 1