Так вважає американський журнал Forbes, який опублікував статтю про виноробні регіони світу, рекомендовані до відвідування в 2017-му році.

У матеріал журналістки Лорен Мовері (Lauren Mowery) увійшли 12 туристичних напрямків, де можна спробувати смачне вино та їжу, відчути на собі місцеву гостинність і насолодитися чудовими видами, але які поки не оцінені за достоїнством. Лорен Мовері побувала в кожному із них та написала матеріал, ґрунтуючись лише на своїх враженнях.

Одним з рекомендованих туристам регіонів стала грузинська Кахетія й країна в цілому. Унікальні виноробні традиції тут залишаються недоторканими. Наприклад, вино бродить в особливих глиняних глечиках під землею. Туристам пропонується смачна кухня та відкривається краса Кавказьких гір. Затишку відпочинку надають приватні будинки в Грузії, що розкидані по численним селищам і зберегли свій спокій та сільську чарівність. Все це схиляє обрати країну з безлічі інших напрямків.

Крім Грузії, Forbes відзначив також регіони виноробства в Іспанії, США, Канаді, Швейцарії, Аргентині, Італії, Франції, Новій Зеландії, Чилі та Південній Африці.

Цінителям вина – до Грузії
Цінителям вина – до Грузії