Рекордний приріст туристичного потоку став одним з визначальних показників розвитку Грузії в 2016 році. Сьогодні в країну прибуває приблизно на 15% більше гостей і мандрівників-іноземців, ніж минулого року.

Такі дані надала Національна Адміністрація Туризму. Як заявляють її представники, приріст спостерігається з самого початку року і тільки за січень-травень (місяці, які не є курортними) країну відвідало понад 2,1 мільйона міжнародних туристів.

Найбільше спостерігається відвідувачів з Азербайджану, Туреччини, Вірменії, Росії та України. Зростає також турпотік з країн Європейського Союзу (Латвії, Німеччини, Польщі, Литви), Індії, Ірану, Оману та Ізраїлю.

Все це свідчить про покращення рейтингу Грузії як туристичного центру та позитивно позначається на розвитку ринку нерухомості. Підвищується рентабельність житла, розвивається будівництво, а інвестиції в нерухомість Грузії робляться все більш вигідними. Житло користується популярністю в оренді, а купівлі квартир або будинку сприяють низькі ціни навіть на кращі новобудови біля моря, у порівнянні з іншими курортними країнами.

Грузію обирають все більше іноземців
Грузію обирають все більше іноземців