Про розвиток та благоустрій нового турмаршруту в Грузії оголосила адміністрація краю Самегрело-Верхня Сванетія. Йдеться про шість гірських озер Тоба (Срібне озеро), які розташовані на заході країни в 12-ти кілометрах від останнього населеного пункту з будинками в Грузії та займають висоту понад 2,5 тисячі метрів над рівнем моря.

Проект розвитку озер, які навіть зараз приваблюють багатьох туристів своєю природною красою і дивовижною атмосферою, вже розроблюється.

Планується, що туристичний маршрут з рідкісними рослинами, каньйонами і печерами буде починатися курортом Мухурі, охоплювати п’ять озер і річку Гвалашара. Тут побудують фунікулер, облаштують дороги, місця для професійного та аматорського каньйонінгу (подолання каньйонів без плавучих засобів), створять основні інфраструктурні об’єкти.

Автори ініціативи впевнені, що новий турмаршрут стане найцікавішим в регіоні і одним з кращих в Грузії. Після закінчення його реалізації озера Тоба стануть доступні кожному – до них можна буде легко дістатися, насолодитися незайманою природою і, разом з тим, відчувати себе абсолютно комфортно.

 

 

Озера Тоба – новий туристичний маршрут Грузії
Озера Тоба – новий туристичний маршрут Грузії