У серпні в місті Батумі відкрився черговий фантастичний атракціон для туристів.
На ліфті можна потрапити у верхню частину вежі, де розташовані телестудія, обсерваторія,а також обертається навколо своєї осі ресторан.

Вежа Абетки є не тільки цікавим будовою, а й одним з найпопулярніших туристичних "центрів" в Батумі. Щорічно на обслуговування Вежі витрачаються величезні кошти, у Вежі Абетки навіть є свій власний сайт, де можна ознайомитися з історією її створення, концептом, інфраструктурою і всім іншим.
Вважається, що унікальний грузинський алфавіт, якої складається з 33 букв, з'явився приблизно в 5 столітті. До виникнення нинішньої версії з ним за тисячоліття відбулося безліч змін. Вежу грузинського алфавіту побудували в Батумі в 2012 році. Ця 135- метрова конструкція схожа на молекули ДНК. Вежа оперезана усіма літерами грузинського алфавіту.

На башті діє інформаційно-туристична зона, ресторан і відкрита тераса,
На вершині вежі можна придбати сувеніри та дізнатися про різних пам'ятках Грузії за допомогою онлайн-гіда.
З ресторану Алфавітної вежі відкривається панорамний вид на узбережжі і Чорне море. Більш того, щоб відвідувачі могли отримати насолоду від різними видами, майданчик з рестораном повільно повертається, описуючи за годину повне коло. Тут можна спробувати страви азіатської та європейської кухні.
У вежі також будуть функціонувати конференц-зал і VIP кімнати. На відкритій терасі вежі кожен день заплановані розважальні програми.

Відкрито ресторан, що обертається в Батумі
Відкрито ресторан, що обертається в Батумі