Топ-3 найбільш відвідуваних природних об’єктів

 Морські та гірськолижні курорти, грузинське вино і сучасна нерухомість у Грузії – ось те, завдяки чому ця країна користується популярністю. Але це далеко не все! Грузія може похвалитися дивовижною природою та унікальними природними об’єктами. Нещодавно Агентство охоронюваних територій країни оприлюднило список з найбільш відвідуваних туристами і місцевими жителями природних пам’яток.

Представляємо до вашої уваги першу трійку таких об’єктів:

1) Печера Прометея, Імереті. Її за половину 2017 року відвідали більше 81 тисячі туристів. У печері обладнані екскурсійні стежки. Гуляючи по ним, ви побачите численні сталактити, сталагміти, кам’яні завіси та скам’янілі джерела. Причому прогулянку супроводжують різні звукові, світлові ефекти, що роблять враження ще яскравішими.

2) Мартвільскій каньйон, Самегрело-Земо Сванеті. У ньому побували 74,5 тисяч туристів. Ущелини річок, плоскогір’я, прибережні рівнини, зелені сади, водоспади й зарості папороті – все тут нагадує ілюстрацію до якоїсь книги в стилі фентезі. У Мартвільскому каньйоні, крім того, виявлено сліди динозаврів, а американський журнал Scuba Diving включив його в перелік кращих європейських місць для дайвінгу.

3) Національний парк Казбегі. Його гостями стали більше 72-х тисяч осіб. Парк займає понад 9 000 га і розташований в ущелині Кавказьких гір. Тільки третина площі покриває ліс, решта – морени, снігові піки та гірські пасовища. Живе тут багато рідкісних птахів і тварин.

 

Туристична Грузія
Туристична Грузія