Топ-10 гарячих турнапрамків нинішнього року опублікував найпопулярніший в світі глянцевий журнал Vogue. І Грузія стала одним з них.

Автор рейтингу, журналіст Джен Мерфі вважає, що в 2017-му туристи будуть обирати відлюдні місця та шукати для себе нові, незвідані напрямки. Хоча популярні в минулому році курорти також не втратять своєї актуальності.

Що стосується Грузії, журналіст пропонує подивитися на неї під іншим кутом. Так, сучасна нерухомість в Тбілісі та його інфраструктура робить місто схожим на американський Бруклін.

До причин, за якими варто відвідати Грузію у нинішньому році, журнал відносить:

- видатне вино, яке можна спробувати тільки в цій країні;

- креативність і чарівність її столиці;

- незвичайну грузинську кухню;

- необмежені можливості для зимового відпочинку. За рахунок розвиненої туристичної інфраструктури, перед лижниками та сноубордистами відкриті кращі й недоторкані місцевості в Кавказьких горах;

- безліч оригінальних закладів, що заслуговують на увагу. Наприклад, в Тбілісі це: готелі Rooms Hotels і Fabrika, нічний клуб Bassiani, ресторан Le Montrachet тощо.

Окрім Грузії, до топу напрямків на 2017 рік увійшов Мадагаскар, Оман, Йорданія, Шрі-Ланка, Колумбія, штат Айдахо (США) та острів Лангкаві (Малайзія).

Журнал Vogue вважає Грузію трендом-2017
Журнал Vogue вважає Грузію трендом-2017