Ми часто говоримо про те, що купувати квартири в Чорноморську, Одесі, будь-якому іншому місті або навіть країні, набагато дешевше до введення будинку в експлуатацію. Ви знаходите підходящий варіант, вивчаєте особливості будівництва, перевіряєте документи забудовника та укладаєте договір, а про захист ваших прав після придбання подбають компетентні держоргани.

Так, з метою додатково захистити інвесторів у нерухомість, що будується, Кабмін розробив кілька законопроектів. Згідно із ними:

- перед початком будівництва забудовник повинен буде внести перелік запланованих квартир до єдиного реєстру, який в подальшому не може змінюватися;

- угоди купівлі-продажу щодо недобудованих об’єктів будуть реєструватися в такому ж порядку, як і для звичайних квартир, але з приміткою про незавершене будівництво;

- квартиру в недобудованому будинку можна буде зареєструвати із зазначенням місця її розташування, тобто адреси.

Ці нововведення, в разі їх затвердження парламентом, дозволять застрахувати покупців житла на стадії будівництва від шахрайських дій, подвійних продажів, змін в плануванні будинку, а також засвідчити право власності відразу після оформлення покупки.

 

Інвестори в нерухомість будуть захищені
Інвестори в нерухомість будуть захищені