Ми вже писали про те, що нерухомість в Одесі, згідно з нормами 2017 року розподіляється на кілька класів – економ, комфорт, бізнес і преміум. Особливості перших двох ми розглянули в минулій статті, а зараз зупинимося на новобудовах вищого рівня.

Бізнес-клас є нерухомістю, до якої виставлені підвищені вимоги комфорту та безпеки. Новобудови бізнес-класу зводяться в хороших районах, в історичному, діловому, культурному центрі міста або поблизу с ним, в рекреаційній зоні. Поряд не повинно бути промислових об’єктів, інфраструктура і транспортне сполучення максимально розвинені (магазини, зупинки транспорту, лісопаркова зона, соціально-побутові об’єкти в межах пішої доступності).

Будується будинок з цегли або керамоблоку за індивідуально розробленим проектом і з оригінальним дизайном. Повністю аналогічних житлових комплексів, якщо мова йде про бізнес-клас, не буває. У під’їздах обов’язково обладнуються холи, місце для консьєржів, встановлюються високоякісні ліфти. Мешканця надається консьєрж-сервіс, щодня прибираються місця загального користування, вкрай бажаним є надання додаткових послуг. Двір закритий, з паркінгом та відеоспостереженням. На прибудинковій території виконується ландшафтний дизайн, обов’язково організовуються зони відпочинку, дитячі й спортивні майданчики.

Преміум-клас – це елітні новобудови з бездоганними характеристиками. Житло в таких комплексах обходиться покупцям найдорожче, а за своїми особливостями багато в чому схоже на бізнес-клас, але з деякими поліпшеннями.

Так, будинок преміум-класу може розташовуватися виключно в центрі міста або іншому елітному районі. Причому близькість інфраструктури тут не має значення. Часто власні інфраструктурні об’єкти, аж до шкіл, дитячих садків, медичних кабінетів, СПА-салонів, спортивних центрів, кафе та магазинів, закладаються в сам проект комплексу. Число квартир на поверсі – до 4-х, з матеріалів в будівництві використовуються керамоблок або керамічна цегла, в оздобленні – виключно натуральні матеріали. Проект забудови завжди індивідуальний, і всередині, і зовні будинок виглядає естетично.

Домівкам преміум-класу притаманний високий рівень обслуговування: про комфорт мешканців дбають адміністратор, швейцар, цілодобовий консьєрж-сервіс, за безпеку відповідає служба охорони і камери відеоспостереження, чистота загальних зон (тераси, експлуатована покрівля, хол тощо) підтримується постійно. Вимоги до благоустрою прибудинкової зони аналогічні з новобудовами бізнес-класу.

 

 

Частина 2. Бізнес- і преміум-клас
Частина 2. Бізнес- і преміум-клас