Кожен раз, чуючи про Чорноморськ, згадуєш відомий твір Ільфа і Петрова. Причому наш реальний Чорноморськ анітрохи не поступається книжковому, входить до п’ятірки найбільш перспективні міст України та стане добрим вибором для придбання нерухомості, життя і відпочинку.

Назвемо лише 5 з багатьох причин купити квартиру або будинок у Чорноморську:

1. Зручне місце розташування – в 20-ти кілометрах від Одеси, на узбережжі Чорного моря, в екологічно чистому регіоні. З будь-якої частини Чорноморська можна максимум за 20 хвилин дійти до моря, а транспорт в Одесу й інші найближчі міста ходить кожні 15 хвилин. Місто вважається міжнародним транспортним вузлом.

2. Хороша екологія – Чорноморськ віддалений від важкої промисловості, тут багато зелених насаджень та чисте морське повітря, яке сприятливо позначається на здоров’ї. Міський пляж Чорноморська відзначений Блакитним прапором – міжнародною нагородою, що підтверджує придатність води для безпечного купання і доглянутість узбережжя.

3. Розвинена інфраструктура – в межах міста є вся соціально-побутова інфраструктура, необхідна для комфортного проживання (школи, дитячі садки, лікарні, приватні клініки, творчі студії, поштові та банківські відділення, ринки, магазини та мережеві супермаркети). Тут також гідний рівень заробітних плат, є робочі місця і можливості для прибуткового бізнесу.

4. Наявність усіх умов для хорошого відпочинку – лінія пляжів розтягнулася на 12 км уздовж Чорного моря, працює безліч баз відпочинку, кафе, клубів, літніх розваг. Місто підходить як для спокійного усамітненого відпочинку з прогулянками по парках та вилазками на пляж, так і для активного або «нічного» проведення часу.

5. Великий інвестиційний потенціал – щорічно під час курортного сезону чисельність населення Чорноморська збільшується майже у три рази. Нерухомість тут стане вигідним придбанням з точки зору інвестицій, здача її в оренду приноситиме непоганий і стабільний прибуток.

ТОП-5 причин, щоб купити житло в Чорноморську
ТОП-5 причин, щоб купити житло в Чорноморську