Новий онлайн-сервіс, що дозволяє здійснити державну реєстрацію земельних ділянок в електронному вигляді, вводиться в Україні з 1 січня 2017 року.

Планується, що з впровадженням даної електронної послуги зареєструвати права на землю стане в рази простіше. Всі документи, необхідні для реєстрації, заявник зможе подати в електронному вигляді через особистий кабінет на сайті Держгеокадастра. Попередньо потрібно буде пройти авторизацію з використанням електронного цифрового підпису або через сервіс BankID. Відвідування держреєстратора знадобиться тільки, щоб отримати документи після проведення реєстрації земельної ділянки.

Сьогодні автоматизована послуга запущена в пілотному режимі. Скористатися нею та оцінити функціонування системи вже можна при реєстрації землі в Києві та Чернігівській області.

Зауважимо, що за допомогою електронного сервісу  можна отримати й інші адміністративні послуги, пов’язані з земельними ділянками і правами на них. Деякі послуги надаються тільки авторизованим користувачам, інші – всім, хто увійшов до системи через електронну пошту. Детальніше про це можна дізнатися на самому сайті.

Реєстрація земельних ділянок онлайн
Реєстрація земельних ділянок онлайн