1. Приємний клімат

Кіпр – це острів в Середземному морі, де температура повітря навіть взимку рідко опускається нижче 10 ° С, води нижче 16 ° С, а повноцінний курортний сезон триває місяців 8-9. На Кіпрі комфортно і жити, і відпочивати. Гірське, морське повітря разом з відсутністю важкої промисловості створюють сприятливу екологічну обстановку на острові.

2. Доступні ціни

Через те, що Північний Кіпр вважається частково визнаною регіоном, тобто має спірний міжнародно-правовий статус, нерухомість тут коштує в рази дешевше, ніж в Південній частині острову та інших популярних у туристів країнах при рівних умовах. Вартість житла в Північному Кіпрі до того ж не залежить від коливань курсу євро (валюта регіону – турецька ліра).

3. Багата історія

Історія Кіпру починається у 8000 році до н.е. та обвіяна міфами. Острів входив до складу Древньої Греції, Римської, Османської та Британської імперій, ряду інших держав. Сліди практично всіх із них збереглися на Північному Кіпрі до наших днів. Любителям історії не буде тут нудно. А життя в місті, про яке оповідають стародавні легенди, просто не може бути звичайним.

4. Високі стандарти будівництва

Будують у Північному Кіпрі, в основному, турецькі компанії, які дотримуються найвищих вимог до житлової нерухомості. Сучасні житлові комплекси, комфортабельні планування, покращене оздоблення – все це покупець отримує за дуже вигідною ціною.

5. Безвізовий в’їзд

Для відвідин Північного Кіпру не потрібна віза та оформлення якихось спеціальних документів. Є тільки одне «але», якщо ви будете в’їжджати сюди через Південний Кіпр, доведеться оформлювати візу для прибуття до нього.

6. Можливості інвестування

Північна частина острову популярна серед туристів, а її економіці властива стабільність. Вклавши гроші в нерухомість тут, ви можете розраховувати на отримання прибутку від здачі в оренду або подальшого перепродажу.

7. Проста процедура придбання та оформлення власності

Купити житло на Північному Кіпрі може кожен бажаючий, ніяких обмежень місцевий закон не містить. Для іноземців в регіоні передбачена нескладна процедура з мінімумом документів, без необхідності підтверджувати джерело доходу. Результат укладання угоди купівлі-продажу – отримання титулу (свідоцтво про право власності) турецького зразка.

7 причин придбати житло на Північному Кіпрі
7 причин придбати житло на Північному Кіпрі