Звання кращого узбережжя Європи 2017 року одержав кіпрський Пафос за результатами міжнародного конкурсу Quality Coast Awards.

Конкурс проводиться щорічно з 2007 року і міста самі подають заявки на участь у ньому. Комісія вивчає представлені на конкурсі регіони, оцінюючи їх за кількома критеріями. Так, береться до уваги екологія, рівень розвитку туристичної інфраструктури, різноманітність тваринного і рослинного світу, пам’ятки в районі, рівень безпеки та інші моменти. Кращі за названими показниками місця відзначаються нагородою, яка вважається підтвердженням їх високої міжнародної значущості.

Пафос здобув перемогу за якість узбережжя в Quality Coast Awards вже втретє за останні кілька років. Це означає, що, якщо у вас є будинок або квартира в Пафосі, ви додатково отримуєте можливість користуватися кращими європейськими пляжами. Вони тут чисті, обладнані й повністю безпечні для відпочиваючих. Пафоське узбережжя не варто обходити стороною – любителі моря просто зобов’язані побувати на ньому хоча б один раз.

 

Кращі пляжі Європи шукайте у Пафосі
Кращі пляжі Європи шукайте у Пафосі