Ідеться про інвестиційне громадянство, яке видається за вкладення коштів в економіку Кіпру та процедуру отримання якого влада країни пропонує ускладнити.

Таку заяву зробив міністр фінансів Кіпру й розповів, що на даний момент уряд розглядає можливість деякої зміни правил видачі інвестиційного громадянства. А саме:

- запровадження державного регулювання та моніторингу рекламування програми в приватному секторі;

- встановлення річного ліміту осіб, які можуть взяти участь в інвестиційній програмі.

Зараз програма отримання кіпрського громадянства за інвестиції працює у тому вигляді, в якому була введена 2013 року. За одним лише винятком – порівняно нещодавно її спростили та зменшили мінімальний поріг інвестицій до 2 млн. євро. На них, наприклад, можна купити нерухомість на Кіпрі або частину витратити на житло, а частину на відкриття бізнесу (на розсуд інвестора).

З моменту запуску програми надання інвестиційного громадянства участь у ній взяло більше тисячі іноземців, що дуже позитивно позначилося на економіці країни. Але зараз, вважає уряд Кіпру, є необхідність у незначному ускладненні процедури для того, щоб масова видача громадянства не нашкодила репутації країни на міжнародній арені.

Отримати громадянство Кіпру стане важче
Отримати громадянство Кіпру стане важче