Нерухомість у моря – відмінний вибір. Комфортабельні апартаменти, близький пляж та чисте морське повітря, все, що потрібно для гарного відпочинку й приємного проведення часу. Тим більше, якщо придбати квартиру за приємною ціною.

Допомогти покупцям із пошуком бюджетних варіантів житла вирішила міжнародна дослідницька група і склала список країн з найбільш недорогими квартирами біля моря. Підсумковий рейтинг показав, що морська нерухомість на Північному Кіпрі та в Туреччині є однією з найбільш доступних у світі. Країни зайняли другу позицію ТОПу, завдяки тому, що придбати квартиру біля моря в сучасних житлових комплексах і новобудовах тут можна за 40-50 тисяч євро, а будинок – за 150 тисяч.

Очолила перелік Болгарія, де цінник на однокімнатну квартиру починається від 25 тисяч євро. А закриває трійку лідерів Чорногорія з розцінками в 50-60 тисяч євро за нові квартири в ЖК на узбережжі.

Додаткову вигоду при купівлі житла на Північному Кіпрі дає також зручна система розстрочок, котру забудовники пропонують для місцевих та іноземних покупців.

У Північному Кіпрі найдешевше житло біля моря
У Північному Кіпрі найдешевше житло біля моря