Напередодні новорічних свят на Кіпрі запрацювала дуже оригінальна служба під назвою Santa2me. Кожен охочий може зайти на сайт, заповнити нескладну анкету та отримати листа від імені Санта Клауса.

Така платформа розроблена Поштою Кіпра спільно з компанією Com2go та розрахована на родини із дітьми. Батьки на сайті www.santa2me.com вказують інформацію про дитину і, за бажанням, перераховують подарунки, підготовані для малюка. В окремому полі також потрібно прописати кіпрську поштову адресу – на неї і прийде відповідь від Санти. Сервіс працює двома мовами: грецькою та англійською.

Кожен лист Санта Клауса друкується на спеціальному бланку, оформленому в різдвяній тематиці, та вкладається в оригінальний конверт. Таке послання зробить новорічні свята ще більш яскравими і пам’ятними.

Якщо ви маєте нерухомість на Кіпрі або збираєтесь туди на різдвяні канікули, теж можете скористатися цією послугою. Заявки на сайті приймаються до 20 грудня.

До речі, лист від Санти стане не тільки оригінальним привітанням, але й гарною мотивацією, щоб підтягнути свою англійську.

 

Новий рік на Кіпрі. Отримай листа від Санти
Новий рік на Кіпрі. Отримай листа від Санти