Туристичний сектор Південного Кіпру в цьому році б’є всі рекорди з відвідуваності туристами, а Північний Кіпр анітрохи не відстає від свого сусіда.

Підсумки за минулі місяці 2017 року підвело Міністерство туризму і навколишнього середовища Турецької Республіки Північного Кіпру (ТРПК). Виявилося, що в цьому році туристичний сектор країни показав найкращі результати за останні 40 років – зробив великий прорив, набув світової популярності та інвестиційної привабливості.

Так, з січня по серпень гостями північної частини острова стало більше 1,1 мільйона іноземців. І це при чисельності населення трохи більше 313 тисяч осіб! Збільшилася також середня тривалість перебування туристів в країні й в загальній сумі склала більше 2,8 мільйонів ночей.

Туризм приносить істотну частину доходу в економіку Північного Кіпру та збільшує вигідність інвестицій у нерухомість. Тим більше, що за словами представників авіакомпанії Pegasus, в туристичній сфері ТРПК є тільки одна проблема – нестача номерів в готелях для всіх бажаючих зупинитися в них. А це для власників житла означає суттєве зростання попиту на оренду.

Північний Кіпр на піку популярності
Північний Кіпр на піку популярності