Східно-Середземноморський університет (ССУ) Північного Кіпру потрапив до числа кращих світових ВНЗ. Рейтинг молодих університетів 2019 склав британський журнал Times Higher Education, який вважається одним з найавторитетніших видавців університетських рейтингів та аналізує рівень надання вищої освіти по всьому світу.

До переліку молодих університетів входять навчальні заклади, з моменту заснування яких пройшло не більше 50-ти років. Створений в 1979 році, ССУ повністю підпадає під цей критерій і отримує міжнародне визнання.

Окрім того, кіпрський університет входить до основного рейтингу Times Higher Education, який налічує 1 100 ВНЗ з усього світу, й у ТОП-5 університетів Туреччини.

Східно-Середземноморський університет – це державний навчальний заклад, що здійснює підготовку за багатьма напрямками від будівництва і машинобудування до туризму й юриспруденції. Він працює за міжнародними стандартами та є членом Міжнародної асоціації університетів (функціонує під егідою ЮНЕСКО). ВНЗ видає дипломи, які котуються в більшості країн світу, приймає на навчання іноземців та дає студентам можливість вивчати кілька іноземних мов: російську, грецьку, іспанську, німецьку, італійську, французьку тощо.

Підвищення рейтингів ССУ сприятливо позначується на сфері нерухомості Північного Кіпру. Студенти – окрема частина квартиронаймачів, яка дозволяє здавати житло в оренду протягом усього року, а не тільки в туристичний сезон, і тому привертає до регіону додаткові інвестиції.

Східно-Середземноморський університет у кращих
Східно-Середземноморський університет у кращих