Кількість заяв, поданих для вступу до кіпрського громадянства, різко збільшилася.Йдеться про так зване інвестиційне громадянство, яке надається, якщо придбати апартаменти на Кіпрі або зробити інше вкладення до економіки країни.

Так, з початку 2019 роки інвестори подали майже 700 заяв на отримання громадянства. А це – число заявок, складених за весь попередній рік.

Експерти стверджують, що такий різкий стрибок попиту на громадянство Кіпру пов’язаний із нещодавнім посиленням правил його надання, які набудуть чинності вже з 15 травня. Для отримання громадянства за інвестиції незабаром доведеться зробити додаткові внески до Фонду досліджень і на фінансування доступного житла, пройти індивідуальну перевірку й отримати шенгенську візу та посвідку на постійне проживання Кіпру не менше, ніж на останні 6 місяців до подачі заяви.

Обійти нові правила можна декількома способами – встигнути придбати нерухомість до 15 травня або подати заяву на громадянство до цього ж терміну, якщо житло вже є. Всі інвестори, що вклалися до набуття чинності новими правилами, прийматимуться до громадянства за спрощеними, раніше діючими.

Громадянство Кіпру хочуть все більше іноземців
Громадянство Кіпру хочуть все більше іноземців