Кіпр – це вигідні інвестиції в нерухомість, комфортабельне житло та висококласний відпочинок. На острові можна знайти розвагу на будь-який смак. Особливо багато тут місць, куди можна відправитися з дітьми. Ось, наприклад, тільки кілька варіантів, улюблених серед місцевих жителів і туристів.

1. Зоопарки в Лімассолі та Пафосі.

У двох найбільших містах Кіпру організовані великі зоопарки, причому кожен із них цікавий по-своєму. Пафоський зоопарк присвячений дикій природі. Його мешканці – мавпи, кенгуру, тигри, крокодили, жирафи, слони, білі леви, муфлони та інші тварини. Для гостей проводяться шоу дресированих сов і папуг ара. Лимассольский зоопарк – це поєднання дикої та домашньої природи. У ньому живуть лисиці, крокодили, видри, мавпи, сурикати, муфлони, карликові бегемоти, олені, павичі, страуси, пелікани, соколи, лебеді, папуги, фламінго, кози, осли, вівці, кури, кролики тощо. Всього близько 300 мешканців .

2. Океанаріум у Протарасі.

Кіпрський океанаріум – унікальне місце, де можна своїми очима побачити більше 1000 видів морських мешканців (черепах, крокодилів, піраній, скатів і багатьох інших, навіть пінгвінів). Крім морських глибин, відвідувачі океанаріуму можуть потрапити до справжніх тропіків та прогулятися садом площею 12,5 тис. м2.

3. Парки розваг: луна-парк «Паліатсо» в Айя-Напі, аквапарки в Лімассолі, Пафосі і Фамагусті.

«Паліатсо» – найбільший парк розваг на Кіпрі з безліччю атракціонів, площею понад 30 тис. м2 та графіком роботи без вихідних. Аквапарків на острові три: Fassouri Watermania (Лімассол), Aphrodite Waterpark (Пафос) і Waterworld (район Фамагусти). У всіх них передбачені дитячі й дорослі гірки, басейни, зони відпочинку і все необхідне для сімейного дозвілля.

4. Ігрові та ресторанні комплекси: Play Planet (ТЦ My mall, Лімассол), кафе-бар-ресторан Star Leisure Mini Golf (Протарас), корабель «Чорна перлина» (Айя-Напа).

Play Planet – це ігрова територія, облаштована з розрахунком на дітей дошкільного віку. Тут є майданчики для ігор, проводяться різні заходи, творчі майстер-класи та конкурси. Кафе Star Leisure Mini Golf працює цілодобово. У ньому є поле для мінігольфу на 19 лунок, дитячі машинки, батути і навіть міні-потяг. Точна копія знаменитої «Чорної перлини» з «Піратів Карибського моря» пришвартована в Айя-Напі. На ній можна відправитися у справжню морську пригоду з піратами, конкурсами і навіть їжею.

5. Тваринні ферми та парки: Golden Donkey в Скаріну і Верблюжий парк у Мазотосі.

Golden Donkey – осляча ферма, одна з найбільших в Європі, створена для захисту кіпрських осликів від вимирання. А Camel Park – це місце, де можна поближче познайомитися з верблюдами, іншою домашньою живністю (поні, ослами, козами, страусами, ламами) і птахом.

 

Кіпр дитячий, або куди піти з дитиною?
Кіпр дитячий, або куди піти з дитиною?