Посвідка на проживання Північного Кіпр буде оформлюватися в онлайн-режимі. Про це розповіла міністр внутрішніх справ острову, котра винесла на розгляд уряду відповідний законопроект.

Планується, що документ буде розглянутий і прийнятий найближчим часом. Він торкається основний питань громадянства й постійного проживання в країні, а його розробка пов’язана із необхідністю поліпшення економічного та соціального забезпечення населення Північного Кіпру, чисельність якого постійно збільшується.

Так, щорічний приріст населення ТРПК складає 1,5%, що перевищує середній показник за Європейським Союзом. Все нове населення, особливо громадяни інших держав, що обираюсь країну для переїзду на ПМЖ та купують нерухомість Північного Кіпру, повинно бути офіційно зареєстроване. Тільки реєстрація дозволить надавати людям соціальні та економічні послуги повною мірою (освіта, медична, соцдопомога тощо).

Саме з метою спрощення реєстрації населення й розроблено норму про видачу ВНЖ онлайн. Простий порядок, мінімальні формальності та строки не будуть відштовхувати іноземців від офіційного отримання посвідки на проживання ТРПК.

ВНЖ Північного Кіпру можна отримати онлайн
ВНЖ Північного Кіпру можна отримати онлайн