Золоті пляжі, басейни, аквапарки, нічні клуби й ресторани, підводне плавання – все це та багато чого ще можна запросто знайти на кіпрських курортах і відмінно провести час. Але для тих, хто втомився від традиційного відпочинку, Північний Кіпр має особливу пропозицію під назвою «агротуризм».

Це порівняно новий напрямок відпочинку, у якого вже є безліч шанувальників. Обираючи агротуризм, ви відходите від міської метушні та повністю занурюєтесь у безтурботну обстановку кіпрської села з його дивовижною природою, традиціями та історією.

Для агротуризму пристосовані спеціальні будинки на Північному Кіпрі, які побудовані в традиційному стилі, але оснащені всім необхідним для комфортного проживання. Туристи живуть разом із місцевими жителями, знайомляться з їхніми звичаями, промислами, архітектурою, історичними пам’ятками, розпорядком дня й національною кухнею. Ви можете безтурботно відпочивати на природі або займатися будь-якими сільськогосподарськими роботами нарівні з місцевими. Таке проведення часу залишить приємні враження і запам’ятається надовго.

Зараз на острові діє кілька присвячених агротуризму програм, які весь час розширюються, надаючи жителям і гостям Кіпру нові можливості для туризму.

Північний Кіпр запрошує на агротуризм
Північний Кіпр запрошує на агротуризм