Північний Кіпр користується все більшою популярністю серед інвесторів у нерухомість. Рішення купити квартиру на Північному Кіпрі або віллу, вкласти кошти в житловий комплекс, що будується, приймається покупцями з усього світу. Причиною тому – незаперечна вигода такого вибору, яка полягає у декількох моментах:

  • доступні ціни на нерухомість біля моря у порівнянні із Південним Кіпром та країнами ЄС за аналогічної якості будівництва й умовами для відпочинку. Квартиру-студію в сучасному ЖК, розташованому на узбережжі Середземного моря, можна придбати вже за 40 тис. доларів;
  • зручні умови покупки. Кіпрські забудовники допускають оплату квартири частинами із першим внеском від 25%. Також можна оформити розстрочку під 0% та строк від 3-х до 4-х років;
  • висока окупність нерухомості. Середній дохід від оренди квартири на Північному Кіпрі становить 10-12% річних (при 3% для банківського вкладу). А при купівлі житла на стадії котловану й перепродажі готової квартири можна заробити до 30%. Як правило, нерухомість тут повністю окупається приблизно за 12 років.

Додатковими перевагами придбання житла на острові стануть м’який клімат, чиста екологія, розвиненість курортної інфраструктури, доступні ціни на продукти харчування, можливість здобути освіту у ВНЗ з міжнародною акредитацією та безвізовий в’їзд до країни.

Чому вигідно купувати житло на Північному Кіпрі?
Чому вигідно купувати житло на Північному Кіпрі?