У вересні компанія CTM-Group разом із партнерами з Аланії (Туреччина) проводить семінари з інвестування в зарубіжну нерухомість та запрошує записатися на них всіх бажаючих.

А якщо ви ще замислюєтеся, чи варто брати участь в наших семінарах і подібних заходах взагалі, пропонуємо до вашої уваги 5 причин все ж таки це зробити.

1. Вичерпна інформація.

На семінарі можна отримати будь-яку інформацію щодо придбання нерухомості за кордоном (в нашому випадку – в Туреччині): як обрати, купити, скільки коштує і який дохід принесе. Якщо шукати це самостійно, доведеться витратити дуже багато часу, а професіонали розкажуть про все за кілька годин.

2. Корисні знайомства.

Участь у семінарі беруть представники агентства нерухомості й забудовників, провідні фахівці галузі. Ви маєте можливість познайомитися з ними, налагодити контакти та особисто задати будь-які питання.

3. Відсутність витрат і зобов’язань.

За відвідування семінарів не потрібно платити (реєстрація безкоштовна), а участь у них не накладає на вас жодних зобов’язань з подальшого придбання нерухомості. Ви просто приходите на захід і з користю проводите свій час.

4. Найкраща нерухомість.

На семінарах забудовником будуть презентовані об’єкти нерухомості, які вже можна купити та які відібрані спеціально для учасників заходу. Це сучасне житло з гарним місцем розташування, комфортабельністю та інвестиційним потенціалом.

5. Спеціальні пропозиції.

Відвідувачі семінару отримують можливість скористатися унікальними акціями від організаторів. CTM-Group, зокрема, пропонує безкоштовне проживання та екскурсію по Аланії протягом 3-х днів і знижку на придбання меблів у разі купівлі квартири в представлених житлових комплексах.

Попередній запис на семінар іде на сторінці https://seminar.ctm-group.ru/.

 

5 причин відвідати семінар по нерухомості
5 причин відвідати семінар по нерухомості