Проведення семінарів із зарубіжної нерухомості стало вже доброю традицією. Два рази на рік представники компанії CTM-Group разом з партнерами із Туреччини відправляються у подорож містами України, щоб кожен бажаючий зміг ближче познайомитися з питаннями купвлі житла за кордоном та інвестування в нерухомість.

Участь в таких семінарах абсолютно безкоштовна. До учасників висувається єдина вимога – попередня реєстрація на сторінці https://seminar.ctm-group.ru/, яка займе всього кілька хвилин вашого часу. Після заповнення заявки з вами зв’яжеться менеджер компанії та відповість на всі запитання.

З радістю повідомляємо, що реєстрація на наступну серію семінарів від CTM-Group, заплановану на квітень 2018 року, вже відкрита! Ми запрошуємо вас у такі міста:

• Одеса - 17 квітня, 18:00, Конференц-зал «БЦ Планета» (вул.Балківська 120 \ 1);

• Київ - 19 квітня, 18:00,IQ Business Center, ул. Болсуновская, 13-15 ;

• Дніпро - 21 квітня, 18:00, Premier Hotel Abri  узвіз Ярмарковий, буд. 1 Конференц-зал «Єкатеринославський»

• Запоріжжя - 23 квітня, 18:00, готель «Інтурист» (пр-кт Соборний, 135).

У програму семінарів увійдуть питання, що стосуються нерухомості в Туреччині: особливості вибору, процедура придбання для іноземців, можливості отримання ВНЖ і оформлення іпотеки, варіанти для інвестування. Гостям заходу також будуть представлені нові доступні до придбання об’єкти від турецького забудовника Orka Homes та запропоновано кілька цікавих бонусів при покупці.

CTM-Group запрошує на нові семінари
CTM-Group запрошує на нові семінари