Протягом останніх років за Туреччиною міцно закріпилася слава одного з кращих країн світу для відпочинку та проживання. Репутацію цю створює високий рівень і доступність життя в країні, нерухомість в Туреччині еліт-класу, приємний клімат і безліч історичних пам'яток, а підтверджує її тільки-що зведений житловий комплекс Elite Life 3 Residence.

Які особливості Elite Life 3 Residence? Elite Life 3 розташувався в невеликому містечку Махмутлар під Аланьей. Його торжесвенное відкриття відбулося 9 серпня, а щасливі власники новеньких апартаментів отримали можливість вселитися в них ще в травні, коли комплекс був зданий в експлуатацію.

Житловий комплекс Elite Life 3 займає велику територію, на якій знаходиться вся необхідна інфраструктура, а також має зручне місце розташування. 50 метрів до автобусної зупинки, 250 метрів до пляжу, 12 кілометрів до Аланії і 20 кілометрів до найближчого аеропорту - такі основні відстані, які може знадобитися подолати мешканцям Elite Life 3.

Проект комплексу дійсно унікальний. Будівля складається з 11-ти поверхів і включає в себе 90 окремих об'єктів нерухомості, і яких 4 пентхауса і 86 апартаментів різної конфігурації.

Основні особливості Elite Life 3, закладені будівельниками і проектувальниками, є також і його перевагами, роблять придбання житла в комплексі дійсно вигідним. Зокрема, до достоїнств Elite Life 3 слід віднести:

- високий клас житла, що відповідає сучасному розумінню комфорту і розкоші. Всі апартаменти відрізняються зручним плануванням, оснащені кондиціонерами і водонагрівачами, в них встановлені домофони, сталеві вхідні двері, ПВХ вікна та підвісні стелі, проведено бездротовий інтернет, крім того - в квартирах є основна меблі і побутова техніка;

- розвинена інфраструктура самого комплексу і місцевості, в якій він розташований. На території Elite Life 3 є кілька басейнів, сауна і турецька лазня, кафе, фітнес-центр, спортивні та дитячі майданчики, озеленені зони для відпочинку, стоянка для автомобілів і багато іншого. Житловий комплекс, крім цього, знаходиться недалеко від пляжу, супермаркетів і транспортних розв'язок; - високий рівень безпеки, охоронювана території; - можливість отримувати прибуток від здачі апартаментів в оренду, причому прибуток ця буде досить високою і стабільною; - вигідна ціна квартир і гнучкі умови їх придбання.

Апартаменти для кожного

Особливо примітні двокімнатні апартаменти в комплексі Elite Life 3. Завдяки своїй невеликій вартості і зручною плануванні, вони прекрасно підходять як для проживання, так і для відпочинку, а розміститися в них з комфортом зможе навіть невелика сім'я.

Наша компанія пропонує нерухомість в Туреччині і, зокрема, двокімнатну квартиру загальною площею 68,9 кв. м. Розташовані ці апартаменти на 9-му поверсі комплексу і включають в себе: - кімнату, а - кухню-студію; - суміщений санвузол; - 2 балкона, причому вартість усього цього приємно вас здивує!

Махмутлар - затишний куточок Туреччини

Невелике містечко Махмутлар розташувався на березі моря в невеликій відстані від Аланії. Насправді, ви навіть не помітите, де закінчилася Аланья і почався він, коли будете їхати по трасі, - настільки все ці місця однаково мальовничі. Однак в Махмутларе набагато спокійніше, ніж в інших містах Туреччини. Проблем з рухом тут немає, шуму і суєти теж, хоча місто не позбавлений всього необхідного для комфортного життя. Магазини та супермаркети, кафе, школи та спортивні майданчики, сучасні житлові комплекси і золоті пляжі складають розвинену інфраструктуру Махмутлара.

Це містечко - справжній рай в Туреччині. Приємний клімат, дивовижна природа, всеосяжний дух історії і комфорт сучасності злилися в ньому воєдино, надавши чудову можливість для відпочинку та гарного проведення часу.

В каталозі сайту www. ctm-group.ru представлений широкий вибір турецької нерухомості.

Житловий комплекс Elite Life
Житловий комплекс Elite Life