Красива, комфортна життя поруч з унікальною природою і в усьому відчувається історією ... Здавалося б, таке можливо тільки в мріях, проте з Elite Life 4 Residence ці мрії втілюються в життя.

Elite Life 4 - сучасна нерухомість, яка в повній мірі відповідає параметрам красивою, затишного і комфортного життя. Цей житловий комплекс розташувався недалеко від Аланії в селищі Авсаллар, а здача його в експлуатацію запланована на 2 квартал 2015 року.

Elite Life 4 привертає увагу своїм зручним місцем розташування як в самому регіоні (в 23 км Аланья і в 90 км аеропорт Анталії), так і в межах селища (400 м до пляжу, 250 - до зупинки, 100 - до найближчого торгового центру). Крім того, на території житлового комплексу знаходиться вся необхідна для життя інфраструктура.

8 головних достоїнств Elite Life 4 Residence:

1) будівництво здійснюється з використанням інноваційних технологій, дотриманням найсуворіших вимог комфорту і безпеки;

2) інфраструктура Elite Life 4 дозволяє ні про що не замислюватися під час проживання або відпочинку в ньому. Так, на території житлового комплексу, крім безпосередньо житлових будинків, розмістилися різноманітні відкриті і закриті басейни, лазня, сауна, зелена зона і дитячий майданчик, кафе, фітнес-центр і багато іншого;

3) різні за своїм плануванням апартаменти і пентхауси дають можливість підібрати найбільш підходящий варіант. При цьому наповнення квартир просто не може не радувати - в них зроблений косметичний ремонт, встановлена ​​основна побутова техніка (водонагрівачі, кондиціонери, домофони і т.д.), вхідні і міжкімнатні двері, сучасні меблі, проведено бездротовий інтернет;

4) надійна система охорони житлового комплексу;

5) транспортна і піша доступність до всіх необхідних для життя і відпочинку місць: пляжу, магазинів, аеропортів та ін .;

6) така нерухомість в Туреччині стане вигідним капіталовкладенням навіть для тих, хто не планує постійно проживати в ній. Апартаменти можна здавати в оренду, отримуючи за це високу і стабільний прибуток;

7) доступна вартість як для турецької нерухомості еліт-класу і гнучка система внесення оплати;

8) розташування в тихому, затишному населеному пункті з багатою історією і колоритною культурою.

Наша пропозиція - квартира для вас

Однією з пропозицій нашої компанії є апартаменти в Elite Life 4 Residence. Маючи планування «1 + 1» і площа в 62,6 квадратних метрів, така квартира стане відмінним рішенням як для постійного у ній проживання, так і для курортного відпочинку.

Грамотне планування дозволяє зробити проживання в апартаментах дійсно комфортним, вони підходять для життя невеликої родини або однієї людини, відповідають всім нашим сучасним потребам.

Це житло - відмінне вкладення коштів, яке в подальшому принесе вам гарний настрій, міцне здоров'я і справжній затишок.

Авсаллар - турецька краса і спокій

Нинішній Авсаллар починав своє існування в якості селянської села з численними сільськогосподарськими угіддями. Сьогодні ж це місце приваблює увагу сучасними будівлями і різноманітними розвагами. Невелика площа селища дозволяє з легкістю обійти його пішки і познайомитися з усіма пам'ятками. Крім того, тут немає ніяких проблем з транспортною доступністю «віддалених» частин Авсалларе.

Дух історії в селищі підтримує мечеть і Караван-Сарай, зведений ще в 13 столітті для подорожніх і купців, все інше в Авсалларе нагадує про сучасність: елітні житлові комплекси, готелі, торгові центри і розважальні заклади.

Перебування тут - справжній відпочинок для душі і тіла, найрізноманітніші варіанти проведення часу (підводне плавання, рафтинг, знайомство з старожитностями, відвідування дельфінарію) стають можливими в Авсалларе.

В каталозі сайту https://www.ctm-group.ru представлений широкий вибір турецької нерухомості.

Elite Life 4-сучасна нерухомість
Elite Life 4-сучасна нерухомість