Саме час придбати нерухомість у Туреччині

Нинішній період найкраще підходить для того, щоб купити нерухомість в Туреччині – такий висновок зробили експерти за результатами проведених досліджень.

Думка експертів ґрунтується на таких фактах:

• по-перше, наразі в Туреччині спостерігається безперервне зростання курсу долара по відношенню до національної валюти (ліри);

• по-друге, у зв'язку з підвищенням курсу, в найближчі кілька місяців очікується збільшення цін на нерухомість Аланії та інших турецьких міст;

• по-третє, після виборів, стабілізації політичної та економічної ситуації в країні збільшиться попит на нерухомість і знову-таки зростуть ціни на неї, тобто попередні інвестори в житло, залишаться в явній вигоді.

Як відзначають професійні менеджери з продажу, прогнозується стрибок цін на нерухомість до 30%, що виводить інвестиції в житлові об'єкти на лідируюче місце за прибутковістю. Крім того, інвестування в об'єкти нерухомості на даний момент є найбільш надійним та безпечним способом вкладення капіталу.

З урахуванням всього вищесказаного можна зробити висновок, що сьогодні – саме той час, коли варто поквапитися з придбанням нерухомості у Туреччині. Таке рішення дозволить не тільки добре заощадити на житлі, але також надасть можливості для збільшення капіталу та отримання прибутку від нерухомості в майбутньому.

Саме час придбати нерухомість у Туреччині
Саме час придбати нерухомість у Туреччині