Купівля нерухомості за кордоном - відповідальний захід.

З об'єктом, який перебуває в сотнях, і навіть тисячах кілометрів від вас, справи ще складніші, ніж з нерухомістю в країні вашого проживання. Необхідно знати правила і порядки відповідного держави, особливості його законодавства. Крім цього, потрібно подолати мовний бар'єр, звернувшись за допомогою до ліцензованого перекладачеві, що розуміє специфіку роботи в юридичній галузі.

Як показує практика, правильний вибір агентства нерухомості, що спеціалізується на роботі з закордонними об'єктами - це головна складова успішного результату операції. Компанія «СТМ -Group» готова стати вашим надійним і компетентним партнером в питаннях покупки-продажу нерухомого майна за кордоном. Наша компанія має в своєму розпорядженні великий базою перевірених об'єктів на сайті www.ctm-group.ru розміщена тільки невелика частина, фахівці компанії допомагають покупцям розібратися в юридичних тонкощах, роз'яснюють питання іпотечного кредитування, організовують оформлення угод, надають якісні послуги з перекладу. Юридичні консультації надаються безкоштовно.

Детальну інформацію про стан ринків зарубіжної нерухомості, а також будівельної галузі можна дізнатися на консультаціях і тематичних семінарах, які проводить для своїх клієнтів департамент закордонної нерухомості «« СТМ -Group »». Розділ «Новини зарубіжної нерухомості» знайомить вас з актуальними подіями ринків за кордоном. Читайте новини закордонної нерухомості, дізнавайтеся нову інформацію! Новини нерухомості Туреччини

Купівля нерухомості за кордоном  відповідально
Купівля нерухомості за кордоном  відповідально