Серія семінарів із зарубіжної нерухомості урочисто оголошується відкритою. Вчора (22 вересня) пройшов перший, одеський семінар і пройшов «на відмінно».

Одеса зустріла нас дощовою погодою, але теплим прийомом. З нелітними погодними умовами турецька сторона ледве встигла дістатися вчасно, але це не завадило нам розповісти все те, що ми запланували та відповісти на численні запитання публіки.

Дякуємо, Одеса – зустрічай, Харків!

Ми вже пакуємо валізи й останній раз перед виїздом перевіряємо матеріали для конференції, а у вас ще є можливість зареєструватися на сторінці https://seminar.ctm-group.ru/ в якості учасника заходу, прийти до нас і отримати безцінну інформацію про те, як просто, вигідно та безпечно купувати нерухомість за кордоном.

На семінарі вас чекає:

  • зустріч із провідними фахівцями компаній CTM-Group (Україна) і Gold Sun Properties (Туреччина), в тому числі – з їхніми керівниками;
  • багато цікавої інформації про купівлю, оренду нерухомості в Туреччині, правила вигідних інвестицій і доступні для придбання об’єкти;
  • акції та спеціальні пропозиції щодо купівлі житла, про які ми розповімо на семінарі й якими зможуть скористатися тільки його учасники.

Наша зустріч у Харкові відбудеться 25 вересня о 17:00 в конференц-залі «Київ» готелю Premier Palace Hotel (пр. Незалежності, 2). Участь у ньому безкоштовна, але потрібна попередня реєстрація.

Одеса – є! Їдемо до Харкова
Одеса – є! Їдемо до Харкова