Туреччина - популярний край не тільки в плані туризму і відпочинку, але і плані покупки нерухомості. Довге благодатне узбережжі відкриває можливість багатого вибору об'єктів нерухомості з видом на море. Потенційних покупців приваблює туристична індустрія країни, її природні краси, багату культурну спадщину. Середземноморське, Чорноморське, Егейське узбережжя, а також узбережжі Мармурового моря викликають інтерес інвесторів з усього світу. Прекрасні пляжі і чиста вода морів відзначені міжнародними екологічними організаціями.

Ринок нерухомості Туреччини сьогодні - це найпривабливіші пропозиції турецькі компанії. Вілли і квартири продаються за розумними цінами. Та й уряд Туреччини зацікавлене в нових інвестиціях, тому процедура покупки нерухомого майна проста і зрозуміла. При покупці нерухомості в Туреччині влада надає дозвіл на проживання. Це, в свою чергу, просуває напрямок, пов'язаний з вливанням іноземних інвестицій в турецьку економіку.

Новини нерухомості Туреччини свідчать про те, що країна має хороші перспективи подальшого розвитку. У зв'язку з цим, ціни на турецьку нерухомість ростуть з року в рік, а тому перспективність фінансових вливань в нерухомість Туреччини очевидна.

Купивши нерухомість в Туреччині, ви забезпечуєте собі регулярний дохід, який можна отримувати, здавши об'єкт в оренду. У Туреччині досить низькі ціни на все найнеобхідніше, тому, при бажанні, можна жити у власній квартирі або будинку на ті ж доходи, що і в своїй країні, тільки набагато вільніше. Та й періодично відпочивати у власних апартаментах набагато краще, ніж перебувати в номерах готелів під час відпусток.

В основному, нерухомість в Туреччині можна купити з меблями і побутовою технікою, з готовим інтер'єром. Ціни залежать від місця розташування об'єкта щодо моря. Також великою популярністю користуються вілли в гірських районах.

Будь-який інвестор зможе придбати об'єкт турецькі компанії, який підходить йому найбільше, так як асортимент квартир і вілл в Туреччині дійсно широкий. Це і бюджетна нерухомість, і елітні об'єкти, і ще безліч інших варіантів.

Законотворчість Туреччини направлено на полегшення візових обмежень для іноземних покупців нерухомості. Провідні турецькі політики виступають за те, щоб турецькі закони ставали все більш терпимими по відношенню до іноземців, що інвестують кошти в турецьку нерухомість. Нагадаємо, що після того, як в травні 2011 року в законодавство про купівлю-продаж нерухомості іноземцями були внесені зміни, кількість угод значно зросла.

У розділі «Новини нерухомості компаній Туреччини» ви можете ознайомитися з актуальними подіями, що мають вплив на турецький ринок нерухомості.

Фахівці компанії по зарубіжній нерухомості «СТМ - group» проконсультують вас, роз'яснивши всі тонкощі законодавства і ознайомивши з останніми новинами нерухомості Туреччини, а також допоможуть в реалізації ваших планів, пов'язаних з купівлею вілли або апартаментів.

Новини нерухомості в Туреччині
Новини нерухомості в Туреччині