Як відбувається процес дистанційній купівлі нерухомості в Фетхіє-Туреччина:

1. В першу чергу потрібно вибрати і визначитися з об'єктом нерухомості на сайті https://ctm-group.ru/lp/north-cyprus

Ми також можемо порадити вам найкращі пропозиції на ринку нерухомості Туреччини в місті Фетхіє,виходячи з ваших цілей і завдань.Ми працюємо з самими перевіреними забудовниками в Фетхіє в портфоліо яких як готові об'єкти з оформленим правом власності так і проекти в стадії будівництва.

Для цього нам потрібно повідомити всі ваші побажання і за допомогою сучасних технологій: ватсап,скайп,email ми надішлемо всі пропозиції по Вашим побажанням і їх плани,відео об'єктів у продажу і обов'язково відео тій місцевості, де вони знаходяться, а також інформацію про прилеглої інфраструктури .

А потім, пояснимо все про комплексах і про всі об'єкти (їх комплектацію, розташування щодо частин світу, про панорамних видах на море, гори і про всі інші характеристики,які Вас цікавитимуть),розповімо про форму оплати і про терміни будівництва.Більш того,ми надішлемо вам реальні розрахунки рентабельності по кожному цікавого об'єкту,що дозволить вам реально оцінити вигідність того чи іншого вкладення.

2. Після того, як Ви, з нашою допомогою,визначилися з об'єктом покупки,нам потрібно вислати копії паспортів покупців,поштову адресу,сімейний стан,вказати,як буде здійснюватися купівля - спільна власність або на конкретного покупця, всі контакти і електронну пошту для дистанційного спілкування і пересилання документів.

У Туреччині все підписані документи, вислані в електронному вигляді на електронну пошту, є юридично законними документами.

3. Після отримання всіх відомостей,ми організуємо оформлення договору резервування і укладення контракту покупців з продавцем або забудовником.

Договір резервування полягає безпосередньо між вами і забудовником або продавцем!

У цьому документі буде вказана нерухомість, яка резервується і дані того, хто її резервує,а також вартість нерухомості,сума резерву і терміни оформлення.У Туреччині всі документи складаються на Турецькою мовою і можуть бути перекладені на англійську або російську мову для ознайомлення.Договір резервування відправляється на вашу електронну пошту,ви роздруковуєте його, підписуєте, потім скануєте і відправляєте на нашу електронну пошту.Ми в свою чергу,пересилаємо підписаний вами договір резервування забудовнику або продавцу.После підписання договору резервування у вас буде кілька днів для оплати суми, зазначеної договорі, зазвичай ця сума становить від двох до десяти тисяч євро.

 4. Для бронювання та зняття об'єкта з продажу необхідно сплатити вказану в договорі резервування суму резерву зі свого особистого рахунку вашої країни громадянства,або країни вашого доходу і працевлаштування.Договір резервування є підставою платежу для вашого банку.

 5. Після оплати резерву потрібно надіслати нам копію платіжного документа і ми запитаємо підтвердження про надходження грошей на рахунок продавця або забудовника - це буде головним офіційним подтвержденіемо тому, що об'єкт зарезервований за вамі.С подальшим укладенням основного договору на покупку нерухомості.

 6. Після цього ми організуємо відкриття розрахункового рахунку в Турецькому банку.Цей процес ми проводимо дистанційно.Для цього вам потрібно вислати нам список документів в відсканованому вигляді на електронну пошту ctmturkey@gmail.com

Ми організуємо всі заходи, а документи для банку і сам договір про відкриття розрахункового рахунку в Турецькому банку Ви підписуєте самі, дистанційно, а паролі для входу в банк-онлайн ви получається свій особистий мобільний телефон.У нас немає доступу до ваших грошей,ми тільки можемо координувати повноцінну роботу вашого Турецького рахунку і повідомляти Вам, якщо щось необхідно банку від Вас.

Документи, які потрібно надати в банк для відкриття рахунку:

1. Якісний скан сторінок Вашого закордонного паспорта з фотографією

2. ІПН отриманий в Туреччині

3. Скан сторінок Вашого внутрішнього паспорта з пропискою (для перекладу на Турецьку мову)

4. Довіреність на нашу компанію або адвоката в Туреччині на відкриття рахунку та отримання ІПН і оформленням ТАПУ з перекладом на Турецьку мову і завірена нотаріусом або в консульстві Туреччини в Вашій країні

Весь пакет документів, який потрібно надати в банк,повинен бути перекладен на Турецьку мову.

 Ми допомагаємо нашим покупцям оптимізувати витрати на переклад,так як можемо запропонувати нашим клієнтам переклади всіх необхідних обов'язкових документів для Турецького банку за ставкою нижче ринкової ціни, оскільки працюємо з сертифікованим російсько-турецьким офіційним перекладачем тривалий час і має знижки.Після того,як всі документи підготовлені і переведені,ми надаємо їх в банк.Банк розглядає ваші документи і приймає рішення про відкриття вам розрахункового рахунку.

Для дистанційного керування рахунком вам необхідно встановити на свій телефон мобільний додаток банку.Також доступ до рахунку можна отримати на веб-сторінці банку.На ваш мобільний телефон надсилається пароль для входав онлайн-банк, який вам потрібно поміняти відразу при вході в мобільний додаток банку на телефоні або на сайті банку.Ми навчаємо користуватися онлайн-банком,де ви зможете спостерігати за надходженнями і рухами ваших грошей на рахунку і проводити наступні платежі забудовникам.

Договір купівлі-продажу

У договорі купівлі-продажу більш детально описаний об'єкт нерухомості і його характеристики,остаточна вартість включаючи інформацію,що надійшла суму за попереднім договором резервування,форма і строки оплати, терміни закінчення будівництва і страховки в разі незакінченого будівництва.У разі готового об'єкта інформації з ТАПУ із зазначенням всіх необхідних даних про власника (- ків),розташування і інших параметрів.

Цей документ,також як і договір резервування,підписується дистанційно,тобто відправляється вам на email,ви роздруковуете обидва оригінала,підписуєте синьою ручкою,скануєте один екземпляр і відправляєте нам на email,а два паперових оригіналу відправляєте на адресу забудовника кур'єрською поштою (наприклад, DHL або аналогічної).Якщо ж ви бажаєте не бути присутнім на угоді,то Ви можете оформити на нас або на адвоката доручення з точним зазначенням оформлення конкретної нерухомості на ваше ім'я.

Таким чином, ми повністю оформляємо весь процес і угоду без вашої присутності і дистанційно!

Якщо вас цікавить покупка з іпотекою,то повідомляємо список необхідних документів,які потрібно надати в банк за один - два місяці до угоди купівлі-продажу.

 Для кредиту потрібно надати наступні документи:

1. Кредитна історія фіз.лица

2. Довідка про заробітну плату з місця роботи

3. Довідка ПДФО за останні 12 місяців

4. Свідоцтво про власність (будь-який, можна,де живете)

5. Виписка про рух грошей (потрібно уточнити за який період буде просити банк на момент угоди)

6. Ідентифікаційний номер іноземця ІПН - його можна оформити через Консульство Туреччини в країні вашого громадянства або в Туреччині

7.Загран.паспорт

8. Внутрішній паспорт з вказаною пропискою і перекладом на Турецьку мову із запевненням присяжного перекладача або Турецького консульства

Оформлення ТАПУ і реєстрація лічильників води і світла на куплену Вами нерухомість.

1. Після проходження всіх платежів за договором купівлі-продажу, ми з-но виданої довіреності оформимо на Ваше ім'я ТАПУ (документ на право власності) з подальшим оформленням лічильників обліку витрати води і світла.

2. Всі платежі по державному миту на оформлення нерухомості та лічильників обліку оплачуються покупцем з-но виставлених рахунків державними установами Туреччини на момент оформлення документів.Оплата може проводитися з відкритого Вами рахунки в Турецькому банку,в національній валюті країни турецької ліри.

Після покупки і оформлення вашої нерухомості,ми можемо взяти ваші об'єкти в управління і зможемо гарантувати Вам певний високий рівень доходу з укладенням договору на управління нерухомістю з гарантією доходу до 4 років!

При дистанційній купівлі нерухомості ми є для вас безкоштовними помічниками у всіх питаннях і процедурах,пов'язаних з вибором і оформленням покупки нерухомості,а грошей за наші послуги з покупця ми не беремо!

Ви дуже заощадите на додаткових витратах по угоді!

Настійно рекомендую вам розглянути схему дистанційного придбання нерухомості, актуальну в даний час, як ніколи раніше!

Переходьте на новий рівень ефективного інвестування без втрати часу і грошей!

Ми завжди хочемо задовольнити ваші побажання, і запрошуємо вас до нас, в нашу компанію CTM-Group!

А ми завжди запропонуємо для вас найцікавіші варіанти!

Ласкаво просимо на сонячне узбережжя у самого цікавого туристичного курорту Туреччини - міста Фетхіє!

Експерт з нерухомості та інвестицій в Туреччину, директор компанії CTM-Group Ігор Пиріг

Дистанційна покупка нерухомості в Фетхіє
Дистанційна покупка нерухомості в Фетхіє