Наша компанія спільно з компанією «Trust United» -Туреччина провели ряд семінарів на тему «Покупка та інвестиції в нерухомість Туреччини».

10 березня в місті Одеса в конференц - залі готелю «Чорне море», 12 березня у Дніпропетровську у конференц - залі готелю «Асторія» та 14 березня у місті Харкові в конференц - залі "Premier Palace Hotels".

Професійні експерти підготували насичену розповідь про регіон Аланія Туреччини, популярної країни серед українців. Наші доповідачі ознайомили гостей семінарів із нюансами покупки та оформлення нерухомості в цьому регіоні, відбулася презентація пропозицій провідних забудовників. Після семінарів відбувся розіграш призів зі спеціальними пропозиціями для їх учасників. На семінарах було задано велику кількість питань, що говорить про непідробний інтерес українців до турецької нерухомості.

Ми готуємо ряд додаткових семінарів в обласних центрах України, про місце, дату та час проведення ми проінформуємо Вас додатково. Попередній запис на семінари вже відкритий на нашому сайті.

Чекаємо Вас на наших наступних семінарах! Ми підготуємо для Вас нові пропозиції, акції та призи!

Відбулися семінари в Одесі, Дніпропетровську
Відбулися семінари в Одесі, Дніпропетровську