Типи нерухомості в Туреччині

Туреччина неймовірно приваблива з точки зору покупки нерухомості. На ринке жила велика кількість досконало не похожих на інших об'єктах. Різноманітні архітектурні рішення та планування порой не піддаються класифікації. Вибор поистине королевский! Ми розглядаємо вас про найпопулярніших типів турецької нерухомості та термінології в нерухомості з проектами Ви можете ознайомитися з нашим сайтом https://ctm-group.ru, де представлені найкращі пропозиції Аланії, Фети і Анталії.

Як визначити реальну площу нерухомості в Турції (Аланії)?

У Турції в кадастрових документах указується общая площа жилі (брутто), як і у багатьох інших странах світу. Она визначає, як площа етажа, делегація на кількість квартир на етажі. Це логічно, за дотриманням турецьких законів усіх загальних приміщень (літні площі та пролети, шахти ліфти та прощі) мають приватну власність жителів і повинні бути вченими у кожного кожного власника (як і земельний участок, що знаходиться під будівлею). Ліші деякі застроювачі вказують чисту площу (нетто), більш привидну закупівлю СНГ. Площадь нетто випускається як сумма площі всіх помещених квартир (комнат, санузлов, коридора та балконів). Зазвичай вона на 15-20% менше, чим заявлена ​​в документації площа брутто. Балкони в Турції не стоять недооціненими, так як зачастують їх, використовуючи як відкриті терраси, і свіжіють морськими, і гірчими повітряними, на них завтракають, обідають, уживають, приймають сонячні ванні і просто віддихають.

Які норми будівництва в Турції?

Великі об'єкти нерухомості (первічка) в Аланії з поданням «під ключ» - з повною внутрішньою відокремленою частиною, що включає в себе закладку встроенної кухонної меблів, сантехніки (раковини, крани, знищення, душеві кабіни, ванні або джакузи). Використовуються наступні напольні покриття - ламінат-паркет, мрамор, бордюр, керамічна плитка. Стени окрашені водостійкими красками (обої не використовують). Потолок окрашен і має декоративний лепний карніз по всьому периметру комнати, закриваючий система креплень занавесок. Все вікна - стеклопакети. Вхідні двері - металічні з несколькими замками. Електричні, телефонні розетки, розетки для підключення пупкового ТВ у достатній кількості з загальноприйнятими європейськими правилами. Так само в більшості випадків підготовлена ​​розвідка під систему кондиціонування повітря на корпусі, якщо кондиціонер вже не встановлений. Як правило, в апартаментах вже встановлено: стиральна та посудомоечная машини. Всьому це лішій "мінімум" для живого економ класу, який повинен бути включений при умові об'єкта. У більш дорогих варіантах "бізнес-класів" та інших, включених "опцій" більше - це можуть бути камінчики, спутникове ТВ, Інтернет, різні технічні засоби та інші.

Перейдем до визначення квартири, квартири, будинки, вілли.

Квартира Турецька: У Турції квартира - це живе помешкання, яке знаходиться в одній або декількох комнатах з окремим входом. Квартири бувають одно-, дво-, трех- і чотирихкомнатними з однією або двомісною ванною. Тут є, квартира в Турції та апартаменти в Турції - це одно і тоже. Квартири - дуже востребовані середні іностранні покупці типу нерухомості. У зв'язку з тими останніми годами вдоль Турецького побережья спостерігається будівельний бум.

Апартаменти в Турції. Чем відмінна квартира від апартаментів? Тим, що знаходиться в апартаментах, є гостьовий об'ємний з кухнею, а кількість номерів вважається за кількістю спалень без участі в гостинній. Площа квартири квартира перевищує 50 кв.м. У них обладнання декілька санузлів, в одному з яких є душева, а інше - ванна. У апартаментах може бути відкрита тераса, виходити на небольшой участок через розвідні двері.

Апартаменти 1 + 1 - з однією гостиною, кухнею та з однією спальною кімнатою. Як правило, в Турції, площа квартири 1 + 1 становить 50-60 кв.м. У таких апартаментах одна душева комната, сумісна з туалетом.

Апартаменти 2 + 1 - з однією гостиною, кухнею та двома спальними приміщеннями. Площа таких квартир становить 90-120 кв.м. У таких апартаментах, зачастуванні, дві душеві комнати, сумісні з туалетом, в одній з душевих може бути встановлена ​​ванна. Як правило, у великій спальні (підкреслюється як батьківська) завжди є душева комната.

Апартаменти 3 + 1 - з однією гостиною, кухнею та з третьою спальною кімнатою. Площа таких квартир становить 115-150 кв.м. Кількість душевих таких же, як і в апартаментах 2 + 1. Можно закінчити ще написали апартаменти 4 + 1,5 + 1,6 + 1 і т.д., не маючи нічого, так як ви вже наверняка зрозуміли, що значить ці цифри.

Студія або студія - це апартаменти, де в одній кімнаті розміщені: гостьова зона, кухонна зона і спальне місце, в окремій кімнаті розміщена душева з туалетом. Площадь студії в Турції в діапазоні 40-45 кв.м.

Дуплекс - дуплекс в Турції називають двохуровневі (двоетажні) апартаменти, розташовані в будь-яких частинах живого блоку. Площадь залежить від кількості комнат, відповідно і кількість санузлів залежить від кількості комнат.

Типи нерухомості в Туреччині
Типи нерухомості в Туреччині