Як ви гадаєте, скільки потрібно часу, щоб знайти квартиру мрії? Кілька тижнів, місяців або, може, навіть років? Компанія CTM-Group впевнена, що впоратися із цим завданням можна набагато швидше – за пару годин підібрати собі ідеальне житло за допомогою нашого сервісу.

CTM-Group рада повідомити вам про запуск нового безкоштовного сервісу з підбору нерухомості в Туреччині. Він являє собою актуальну базу об’єктів, в якій можна знайти квартири і вілли в Фетхіє, інших турецьких містах по заданих параметрах. Скористайтеся пошуковою системою самостійно або залиште заявку для нашого менеджера. Він зв’яжеться з вами найближчим часом і допоможе підібрати всі підходящі варіанти житла.

Як працює сервіс?

Компанія CTM-Group тісно співпрацює із забудовниками та управляючими фірмами Туреччини, а тому може запропонувати широкий вибір об’єктів нерухомості. Всі актуальні варіанти розбиті на декілька розділів:

  • вілли;
  • апартаменти;
  • готельні номери;
  • нерухомість для оренди.

У кожному розділі представлений перелік об’єктів, які доступні до придбання, броні або оренди на даний момент, та їх детальний опис (вартість, площа, умови, місце розташування тощо).

Ви можете ознайомитися з каталогом самостійно або залишити заявку на індивідуальний підбір. Менеджер з урахуванням мети купівлі, закладеного бюджету та інших побажань клієнта, складе список підходящої нерухомості в електронному вигляді й відправить його на ваш e-mail для ознайомлення.

Така послуга надається повністю безкоштовно, не зобов’язує робити покупку і в рази полегшує пошук квартири або будинку в Туреччині.

Переваги використання системи

Використовуючи сервіс з підбору нерухомості в Фетхіє, ви:

  • працюєте з персональним менеджером, який враховує всі ваші вподобання;
  • не витрачаєте зайвий час на пошуки житла по різних сайтах і походи по офісах агентств нерухомості;
  • отримуєте на вибір кілька варіантів нерухомості, які відповідають озвученим критеріям;
  • бачите найактуальніші пропозиції на ринку;
  • отримуєте послугу індивідуального підбору безкоштовно.

Щоб випробувати новий сервіс від CTM-Group та оцінити всі його переваги на собі, переходьте за посиланням https://ctm-group.ru/lp/turkey. Це дуже просто, швидко, зручно і вигідно!

CTM-Group запускає сервіс для підбору житла
CTM-Group запускає сервіс для підбору житла